Nitrozyniak z przyciskiem za milion subskrypcji!

Nitrozyniak z przyciskiem za milion subskrypcji!

Osiągnięcie miliona subskrypcji w naszym kraju nadal jest rzadkim wydarzeniem. Na ten moment może pochwalić się tym dwadzieścia sześć kanałów. Symbolicznym prezentem jaki każdy twórca otrzymuje od zespołu YouTube w momencie przekroczenia tego progu jest unikalny, imienny złoty przycisk. Trzy tygodnie temu zawitał on także w domu Sergiusza Górskiego, który z tej okazji postanowił nagrać specjalny materiał.


Milion subskrypcji Nitrozyniaka stało się faktem już w czerwcu ubiegłego roku (podjął się wtedy oryginalnego wyzwania, o którym przeczytać możecie w artykule na naszej stronie). Dołączył wtedy do grona osiemnastu innych osób, które pochwalić mogły się tym osiągnięciem. Na otrzymanie przycisku z tej okazji Sergiusz musiał poczekać niestety trochę poczekać.

Dopiero wczoraj na swój kanał postanowił wrzucić materiał, gdzie prezentuje otrzymaną paczkę. Zwlekał ze zrobieniem tego ponad trzy tygodnie - z powodu wyjazdów i innych spraw przez ten okres nie pojawiały się u niego żadne filmy. Sam klip nie jest jednak typowym poinformowaniem o tym, że przycisk bezpiecznie dotarł na miejsce - Sergiusz przytoczył także kilka ciekawych historii związanych z tą symboliczną nagrodą z okazji miliona subskrypcji. Pierwotnie miała mu być wręczona na najbliższej imprezie organizowanej przez RichZone, jaką jest RichTour. Formalnie ekipa ta jednak już nie istnieje, co uniemożliwiło nagrodzenie Nitrozyniaka. W czerwcu ubiegłego roku natomiast przycisk miał dostać w Gdańsku podczas MeetUp 2016. Niestety to również nie doszło do skutku. W opublikowanym filmie twórca dziękuje każdemu swojemu widzowi za to, że przyczynił się do przekroczenia tego okrągłego progu. Pochwalił się także pucharem zdobytym przez drużynę Pompa Team na IEM Katowice 2017 - wtedy też zespół wygrał turniej Puchar Polski Cybersport w grze League of Legends (artykuł na ten temat przeczytać możecie w tym miejscu). Po więcej zapraszamy Was do samego materiału Sergiusza, który znajdziecie poniżej.


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!