Nitrozyniak szczerze o zakończonym projekcie prowadzenia drużyny LoL

Nitrozyniak szczerze o zakończonym projekcie prowadzenia drużyny LoL

Dziś na fanpage'u Nitrozyniaka pojawił się długi post, w którym znany internetowy twórca oraz współzałożyciel organizacji e-sportowej - Pompa Team, tłumaczy zakończony projekt prowadzenia drużyny League of Legends.


Pompa Team w świat e-sportu wkroczył w lipcu 2016 roku. Po 1,5 roku działania, dokładnie 15 grudnia 2017 roku, Nitrozyniak zakończył swój osobisty projekt, który dotyczył menadżerowania drużyny w LoL. W dzisiejszym poście, wyjaśnił wszystkim, co było tego powodem. Napisał m.in. o niewykorzystanym potencjale utalentowanego zespołu (który mógł wynikać z barier psychologicznych), wspomniał o lepszych i gorszych chwilach teamu oraz powiedział o postanowieniu z końca wakacji. Stanowił on deadline (przypadający właśnie na 15 grudnia), do czasu którego, zespół miał osiągnąć wyznaczone cele. Po tym okresie, zawodnicy zostali oficjalnie "wolnymi strzelcami". Nitrozyniak nie wykluczył jednak, że w przyszłości będzie współpracował z którymś z byłych zawodników. Pełen post Sergiusza przeczytacie poniżej:


Wiele osób pochwaliło pracę, którą w rozwój drużyny włożył Nitrozyniak. Według części społeczności, dał on wielu zawodnikom możliwość rozwoju swoich umiejętności, które mogą zaowocować przy grze w innych organizacjach.Team pod wodzą Nitra dokonał naprawdę wiele. Oto wszystkie najważniejsze osiągnięcia zespołu, które udało się drużynie zdobyć:

- 1 Miejsce Puchar Polski Cybersport (IEM Katowice 2017)
- 3 Miejsce Mistrzostwa Polski (Katowice)
- 2 Miejsce Puchar Polski by Asus (ESPORT NOW, Wrocław)
- 4 Miejsce 1 Sezon Polskiej Ligi Esportowej (ONLINE)
- 2 Miejsce Mistrzostwa Polski (Łódź)
- 1 Miejsce Puchar Polski Cybersport (Poznań PGA 2017)
- 3 Miejsce 2 Sezon Polskiej Ligi Esportowej (Warszawa)

Trzymamy kciuki za dalszy udział Nitrozyniaka w budowaniu sceny e-sportowej, którego efekty mamy nadzieję zobaczyć w nadchodzącym - 2018 roku. Powodzenia przy kolejnych projektach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.