Challenge Nitrozyniaka -

Challenge Nitrozyniaka - "UNKRANKED do SILVER 3 w 10 dni"

Sergiusz Górski postanowił przyjść do swoich widzów z ciekawą inicjatywą. Głównym tematem jest challenge ,,Unranked do Silver 3 w 10 dni" przeprowadzany przez Nitra i jego kolegę w grze League of Legends. Jednak, ku zdziwieniu fanów, celem twórcy jest pewna niespodzianka, którą przygotował specjalnie dla nich.


Jeszcze kilka dni temu, bo 22 września, Nitrozyniak opublikował materiał z otwierania skrzynek w CS:GO, w którym między innymi udało mu się trafić jedną ,,kosę". W odcinku tym, twórca zapowiedział też dość ważną sprawę, a mianowicie rozpoczęcie nowego challenge'u, który miałby polegać na wbijaniu Silver 3 w League of Legends przez 10 dni. Każdy mecz byłby nadawany na żywo na platformie Twitch u Zyniaka. Przez te 10 dni towarzyszyć mu będzie znajomy, który wyjeżdża właśnie na studia do Niemiec. Twórca postanowił podzielić się z nim przychodem z reklam na streamie, przez co odwdzięczy mu się za poświęcony czas i przy okazji pomoże mu finansowo na studiach.
Oczywiście całe zamieszanie z Silverem jest żartem, ponieważ YouTuber bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, iż 10 dni to bardzo dużo czasu na osiągnięcie tej rangi. Głównym celem Nitra, jest oprócz mile spędzonego czasu wraz z widzami oglądającymi rozgrywkę, jest spełnienie marzenia jednego z jego fanów. Otóż, przez cały czas trwania challenge'u, najbardziej aktywni widzowie będą otrzymywać punkty, które po zakończeniu akcji zostaną podliczone i twórca wyłoni kilku zwycięzców. Każdy z nich będzie w jakiś sposób nagrodzony, ale osobę, która zdobyła najwięcej punktów czeka niezwykła niespodzianka. Marzenie, które chce spełnić Sergiusz, to wspólne spędzenie weekendu w dowolnym miejscu wybranym przez wygranego!
Dokładnie dzisiaj, 27 września o godzinie 15.00 Nitrozyniak rozpoczął stream na swoim Twitch'u. Od tego momentu, każdy oglądający może zbierać punkty i brać udział w konkursach organizowanych przez twórcę. Godziny nadawania na żywo są przystosowane pod młodszych i starszych, by nic im nie umknęło.


Co sądzicie o inicjatywie Nitra? Bierzecie udział w jego wyzwaniu? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl