Challenge Nitrozyniaka -

Challenge Nitrozyniaka - "UNKRANKED do SILVER 3 w 10 dni"

Sergiusz Górski postanowił przyjść do swoich widzów z ciekawą inicjatywą. Głównym tematem jest challenge ,,Unranked do Silver 3 w 10 dni" przeprowadzany przez Nitra i jego kolegę w grze League of Legends. Jednak, ku zdziwieniu fanów, celem twórcy jest pewna niespodzianka, którą przygotował specjalnie dla nich.


Jeszcze kilka dni temu, bo 22 września, Nitrozyniak opublikował materiał z otwierania skrzynek w CS:GO, w którym między innymi udało mu się trafić jedną ,,kosę". W odcinku tym, twórca zapowiedział też dość ważną sprawę, a mianowicie rozpoczęcie nowego challenge'u, który miałby polegać na wbijaniu Silver 3 w League of Legends przez 10 dni. Każdy mecz byłby nadawany na żywo na platformie Twitch u Zyniaka. Przez te 10 dni towarzyszyć mu będzie znajomy, który wyjeżdża właśnie na studia do Niemiec. Twórca postanowił podzielić się z nim przychodem z reklam na streamie, przez co odwdzięczy mu się za poświęcony czas i przy okazji pomoże mu finansowo na studiach.
Oczywiście całe zamieszanie z Silverem jest żartem, ponieważ YouTuber bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, iż 10 dni to bardzo dużo czasu na osiągnięcie tej rangi. Głównym celem Nitra, jest oprócz mile spędzonego czasu wraz z widzami oglądającymi rozgrywkę, jest spełnienie marzenia jednego z jego fanów. Otóż, przez cały czas trwania challenge'u, najbardziej aktywni widzowie będą otrzymywać punkty, które po zakończeniu akcji zostaną podliczone i twórca wyłoni kilku zwycięzców. Każdy z nich będzie w jakiś sposób nagrodzony, ale osobę, która zdobyła najwięcej punktów czeka niezwykła niespodzianka. Marzenie, które chce spełnić Sergiusz, to wspólne spędzenie weekendu w dowolnym miejscu wybranym przez wygranego!
Dokładnie dzisiaj, 27 września o godzinie 15.00 Nitrozyniak rozpoczął stream na swoim Twitch'u. Od tego momentu, każdy oglądający może zbierać punkty i brać udział w konkursach organizowanych przez twórcę. Godziny nadawania na żywo są przystosowane pod młodszych i starszych, by nic im nie umknęło.


Co sądzicie o inicjatywie Nitra? Bierzecie udział w jego wyzwaniu? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!