Nitro z milionem subskrypcji! Musi przebiec nago ulicą!

Nitro z milionem subskrypcji! Musi przebiec nago ulicą!

Nitro stał się dziś kolejnym YouTuberem, który przekroczy magiczną barierę miliona subskrypcji.  Tym samym dołączł on do grona osiemnastu innych twórców, którzy także mają ją już za sobą.


Zazwyczaj kiedy mamy do czynienia z pokonywaniem jakiejś liczby subskrypcji możemy liczyć na to, że przekraczający ją twórca nagra nam coś z tej okazji. Różni YouTuberzy na różny sposób świętują takie sytuacje. Nagrywają vlogi z podziękowaniami, tworzą remixy lub wieloczęściowe filmy, jak na przykład ten Gimpera z okazji trzystu tysięcy widzów i robią wiele innych rzeczy. Izak, który niedawno również zdobył milion, postanowił zekranizować swoją słynną opowieść o dziku. Chyba jednak nikt jeszcze nie zdecydował się na coś takiego jak Nitro.


W jednym z odcinków Q&A, z lutego bieżącego roku jeden z widzów zapytał go co planuje zrobić kiedy zdobędzie milion subów. Nitro zapowiedział , że jeśli uda mu się osiągnąć pułap miliona subskrypcji przed urodzinami, które obchodzi 22 czerwca to obiecuje że... przebiegnie nago po ulicy pełnej ludzi. Jeśli nie wierzycie to sami zobaczcie. Pytanie, które tego dotyczy pojawia się około trzeciej minuty filmu.
A Wy co uważacie o challenge'u Nitra? Myślicie, że dotrzyma złożonej widzom obietnicy? Napiszcie co sądzicie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.