Nitro i jego urodzinowy opening. Dwie kosy w jeden dzień!

Nitro i jego urodzinowy opening. Dwie kosy w jeden dzień!

Urodziny to święto, które nikogo nie ominie, lecz to przyjemna rzecz dla wszystkich! Jedni dostają życzenia, a niektórzy nawet prezenty! Dziś Nitrozyniak dostał dwa niespodziewane podarunki od Gabena. Sprawdźcie sami!


To miał być zwykły opening, lecz Nitro ma zawsze szczęście przy otwieraniu skrzynek, więc oczywiste było, że w jego urodziny wydarzy się coś specjalnego! Przy jednym posiedzeniu trafił aż dwie kosy. To dopiero farciarz!

Warto też dodać, że to świeżutka operacja, która weszła do CS:GO kilka dni temu, a już zdążyła zawładnąć portfelami YouTuberów. Nitro prawdopodobnie jest jednym z pierwszych internetowych twórców, który zdobył kosę, nie wspominając, że zrobił to 2 razy w ciągu jednego openingu. Jednogłośnie można stwierdzić, że Sergiusz nie wyszedł po openingu na minus, ponieważ Karambit|Lore jeszcze nie jest dostępny na rynku, a Gut Knife | Gamma Doppler waha się w granicach 200 euro! Więcej o GAMMA CASE możecie przeczytać w naszym artykule.
Naciśnij na zdjęcie, aby przejść do artykułu Naciśnij na zdjęcie, aby przejść do artykułu

Oczywiście to nie jedyny prezent, który dostał. Prawdopodobnie najlepszy podarunek dostał od Sandry, chodzi o własnoręczną replikę Karambita Tiger Tooth!Screenshot 2016-06-22 16-36-40


 

Niestety, Izak zawsze wygrywa i to on zapoczątkował erę urodzinowych kos i openingów. Starzy widzowie na pewno pamiętają butterfly'a wydropionego przez Izaka. Przypomnijmy sobie tą chwilę jeszcze raz!
Nam nie pozostało nic innego niż życzyć Nitrusiowy wszystkiego najlepszego! A Wy czego mu życzycie? Piszcie w komentarzach!