Nitro i jego urodzinowy opening. Dwie kosy w jeden dzień!

Nitro i jego urodzinowy opening. Dwie kosy w jeden dzień!

Urodziny to święto, które nikogo nie ominie, lecz to przyjemna rzecz dla wszystkich! Jedni dostają życzenia, a niektórzy nawet prezenty! Dziś Nitrozyniak dostał dwa niespodziewane podarunki od Gabena. Sprawdźcie sami!


To miał być zwykły opening, lecz Nitro ma zawsze szczęście przy otwieraniu skrzynek, więc oczywiste było, że w jego urodziny wydarzy się coś specjalnego! Przy jednym posiedzeniu trafił aż dwie kosy. To dopiero farciarz!

Warto też dodać, że to świeżutka operacja, która weszła do CS:GO kilka dni temu, a już zdążyła zawładnąć portfelami YouTuberów. Nitro prawdopodobnie jest jednym z pierwszych internetowych twórców, który zdobył kosę, nie wspominając, że zrobił to 2 razy w ciągu jednego openingu. Jednogłośnie można stwierdzić, że Sergiusz nie wyszedł po openingu na minus, ponieważ Karambit|Lore jeszcze nie jest dostępny na rynku, a Gut Knife | Gamma Doppler waha się w granicach 200 euro! Więcej o GAMMA CASE możecie przeczytać w naszym artykule.
Naciśnij na zdjęcie, aby przejść do artykułu Naciśnij na zdjęcie, aby przejść do artykułu

Oczywiście to nie jedyny prezent, który dostał. Prawdopodobnie najlepszy podarunek dostał od Sandry, chodzi o własnoręczną replikę Karambita Tiger Tooth!Screenshot 2016-06-22 16-36-40


 

Niestety, Izak zawsze wygrywa i to on zapoczątkował erę urodzinowych kos i openingów. Starzy widzowie na pewno pamiętają butterfly'a wydropionego przez Izaka. Przypomnijmy sobie tą chwilę jeszcze raz!
Nam nie pozostało nic innego niż życzyć Nitrusiowy wszystkiego najlepszego! A Wy czego mu życzycie? Piszcie w komentarzach!


W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!