TheNitroZyniak planuje opublikować w sierpniu 150 filmów!

TheNitroZyniak planuje opublikować w sierpniu 150 filmów!

Wakacje mijają w zastraszająco szybkim tempie, ale najwyraźniej twórcy YouTube wiedzą, jak dobrze wykorzystać ostatnie dni wolnego okresu. TheNitroZyniak postanowił sprawić swoim widzom nie lada niespodziankę i przez cały sierpień zamierza publikować 5 filmów dziennie!


Niedawno Nitro przebywał w Bułgarii na jednym z turnusów obozu Stars4fans, dokładnie w miejscowości Złote Piaski. Z tego powodu na jego kanale od dłuższego czasu nie było żadnego nowego filmu. W ramach pokuty za zaistniałą sytuację, TheNitroZyniak postawił przed sobą pewnego rodzaju wyzwanie, które jednocześnie powinno wynagrodzić Jego widzom ostatnią nieobecność. W bieżącym miesiącu postanowił regularnie publikować 5 filmów dziennie, co w sumie daje 150 sierpniowych produkcji. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej i nie przegapić ani jednego materiału, to zajrzyjcie do wydarzenia na Facebooku, do którego link znajdziecie tutaj. Ponadto przedstawiamy wam jeden z odcinków miesięcznej serii, w którym to Nitro wylosował już siódmy nóż ze skrzynek Gamma Case w CS:GO.
W trakcie realizacji planu na opublikowanie 150 filmów w sierpniu nie zabraknie oczywiście zróżnicowania. Osoby regularnie śledzące kanał TheNitroZyniak na pewno są bardzo zadowolone z powrotu codziennych vlogów o 7 rano. Oczywiście tematy na kolejne filmy można jak zwykle proponować w komentarzach. Sami wybieracie, co chcecie oglądać i o czym słuchać. Jak do tej pory pojawiły się m.in. matchmaking z Pompa Team'em w grze Counter Strike: Global Offensive, rozgrywka w LoL'a na serwerze nordyckim oraz najśmieszniejsze momenty z ostatniego live'a. O każdym nowym materiale Nitro informuje również na swoim Snapchacie pod nazwą thenitrozyniak.


Widzowie Sergiusza powinni być niezwykle zadowoleni z takiej inicjatywy. Jak powiedział sam twórca, wakacje jeszcze się nie kończą, więc ich ostatnie dni można w pełni wykorzystać. Ciekawe jakimi filmami zaskoczy nas w tym miesiącu Nitro. Czekamy z niecierpliwością!


Zamierzacie zapoznawać się na bieżąco z każdą produkcją, czy wolicie raczej zostawić kilka filmów, aby mieć co oglądać jeszcze po zakończeniu wakacji? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl