Ninja wraca na Twitcha

Ninja wraca na Twitcha

Ninja przez niemalże rok zobowiązany był do organizowania transmisji na platformie Mixer. Platforma miesiąc temu została jednak zamknięta, a jeden z najpopularniejszych streamerów powrócił na Twitcha.


Mixer niestety nie poradził sobie z konkurencją. Wszyscy partnerzy streamujący na platformie Microsoftu otrzymali zaproszenie do Facebook Gaming. Część je przyjęła, lecz w tym gronie nie znalazł się Ninja.

Influencer przeprowadził jedną transmisję na YouTube, lecz nie był to wynik wiążącej umowy. Ninja chyba koniec końców postanowił wrócić na Twitcha.  Dwa dni temu strumieniował tam bowiem rozgrywkę w Fortnite'a.Rzecz jasna krok poczyniony przez Richarda nie oznacza natychmiast, że zawarł on ponownie kontrakt z Twitchem. Nie zostało to nigdzie oficjalnie powiedziane, więc być może twórca testuje różne rozwiązania i dopiero potem podejmie stosowną decyzję.

Opinie społeczności są jednak dosyć podzielone. Jedni cieszą się z rozpoczęcia streamów na Twitchu, ale inni uważają to za pomysł niehonorowy.

 

Co sądzicie o powrocie streamera? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.