Ninja przeprowadził transmisję na 6 platformach jednocześnie

Ninja przeprowadził transmisję na 6 platformach jednocześnie

Tyler „Ninja” Blevins, jeden z topowych streamerów na świecie, ogłosił w zeszłym tygodniu, że potrzebuje przerwy od nadawania. Ta nie potrwała jednak długo, bo kilka dni później Ninja odpalił transmisję na żywo na sześciu platformach jednocześnie. 


Na początku tego miesiąca Ninja poinformował, ze potrzebuje przerwy od Internetu i nie wie kiedy wróci. "I just need a break...I don't know when I will be back, or where" - napisał wtedy streamer na swoim Twitterze.

Jak teraz się okazało, nie musieliśmy długo czekać na powrót Tylera w wielkim stylu. Twórca postanowił, że przeprowadzi prawdopodobnie pierwszą transmisję na żywo, która jednocześnie była streamowana na sześciu platformach. Ninja postanowił, że pokaże swoją rozgrywkę w Fortnite na Twitchu, YouTube, Facebooku, Instagramie, TikToku i Twitterze.

 Warto przy tym wspomnieć, że Ninja jakiś czas temu pozbył się statusu partnera na Twitchu, aby móc streamować na YouTube bez łamania zasad pierwszej z platformy. Pomimo tego, próby rozpoczęcia transmisji na innych platformach, widzowie nie mogli się spodziewać. Wydarzenie nie bez powodu zostało zatem ogłoszone w specjalnym materiale na kanale Tylera.


Trzeba przyznać, że decyzja streamera jest bardzo ciekawa i prawdopodobnie związana z tym, że Ninja cały czas próbuje nowych metod dalszego rozwijania się po tym, gdy na Twitchu osiągnął już wszystko to, co dało się osiągnąć. Mimo tego, wydarzenie należy traktować jako kolejny eksperyment Tylera, niż nowy sposób na rozwijanie swojej kariery.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.