Niezbędnik YouTuberek na lato!

Niezbędnik YouTuberek na lato!

Jeszcze nie macie pomysłu na spędzanie wakacyjnego czasu? Zobaczcie co proponują znane YouTuberki. Każda indywidualnie podeszła do tematu lata. Znajdziecie tu potrzebną wiedzę do tego by być przygotowanym na różne niespodzianki. Jak nie opalić się za mocno i chronić przed słońcem, co zrobić, gdy zostajesz w domu i jak spakować się na dwa tygodnie obozu?


niezbednik


Alex Mandostyle jeszcze niedawno świętowała 200 tysięcy subów. A dzisiaj polecamy jej filmik. Słynie z vlogów, jest młoda, a ma już mnóstwo miłośników i fanów. Lubimy oglądać Alex, bo jest naturalna i bardzo szczera w swoich filmach. Jej odcinki są przemyślane i każdy znajdzie coś dla siebie, nie jest to kanał tylko dla dziewczyn.Wakacyjny czas, już trwa wybieracie się pewnie na obozy, kolonie, wyjazdy ze znajomymi, czy rodzicami.
Każdy ma zawsze problem z pakowaniem, co jest nam niezbędne, a co kompletnie niepotrzebne. Jeśli nadal nie wiecie co spakować do wakacyjnej torby zobaczcie film Alex.Agnieszka Grzelak Beauty dodała filmik o faktach i mitach dotyczących opalania. Słońca jest coraz więcej, a temperatura rośnie. Agnieszka przekazuje niezbędną wiedzę o filtrach, kondycji skóry i produktach które musimy mieć w swojej torbie plażowej i nie tylko. W pigułce dostarcza nam mnóstwo informacji o szkodliwości słońca i od razu mówi  jak sobie z tym poradzić. Agnieszka zawsze służy dobrą radą i skuteczną metodą. Jeśli regularnie oglądacie jej oba kanały Agnieszka Grzelak, który jest poświęcony testom japońskich produktów i Agnieszka Grzelak Beauty , na którym prezentuje tajniki makijażu i pielęgnacji to doskonale wiecie, że szukając również wakacyjnych porad możecie na nią liczyć.Wakacyjne gadżetowo również nie zawiodło swoich widzów, a Adrianna Skon przygotowała dla Was zestaw gadżetów z których możecie skorzystać podczas leniuchowania. Dodatkowo Ada jak zawsze ocenia produkty, które testuje co zdecydowanie ułatwia decyzje. Jeśli nie wyjeżdżacie na wakacje, nie martwcie się, zostając w domu też możecie się świetnie bawić i korzystać ze słońca i miejskich plenerów.  Na pewno już teraz planujecie spotkania ze znajomi, zobaczcie co podpowiada Gadżetowo w filmiku.avatar

Martyna Groll

Brak opisu