Pierwsze niespodzianki na turnieju CS:GO na IEM 2017 - wśród nich Virtus.pro

Pierwsze niespodzianki na turnieju CS:GO na IEM 2017 - wśród nich Virtus.pro

Wczoraj rozpoczęła się faza grupowa turnieju CS:GO na Intel Extreme Masters 2017 w Katowicach! Pierwsze drużyny awansowały, pierwsze też odpadły - niespodzianek nie brakowało. Dziś także sporo się dzieje!


Wczoraj ruszyły mecze grupy A. Odbyło się aż 16 spotkań, po których poznaliśmy drużyny zakwalifikowane do dalszego etapu turnieju. Są to: FaZe, Astralis oraz Immortals. Ku zdziwieniu fanów, związku z tym odpadło fnatic oraz NiP. Do ich grona dołączył team OpTic.

Dziś trwają natomiast mecze grupy B, w której znajduje się polski zespół - Virtus.pro. Na ten moment sytuacja naszych nie wygląda najlepiej. Przegrali oni pierwszy mecz z NaVi. Ten sam zespół niespodziewanie według wielu użytkowników wygrał z teamem SK! W momencie pisania tego artykułu, dalej awansuje jedynie NaVi, Cloud9 i Heroic. Virtus.pro przegrało natomiast mecz z North. Dalej VP zwyciężyło z amerykańską formacją Cloud9. Po 16:00 rozpoczął się mecz z SK Gaming. Poniżej obejrzycie transmisję turnieju live:Źródło zdjęć: ESL

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!