Nieprzygotowani z mocnym zakończeniem drugiego sezonu!

Nieprzygotowani z mocnym zakończeniem drugiego sezonu!

Jesteśmy już grubo po zakończeniu roku szkolnego, a więc przyszedł czas i na wakacje najpopularniejszej grupki młodych ludzi w wieku szkolnym na polskim YouTube. Drugi sezon Nieprzygotowani zamknęli wyjątkowo mocno - z wizją jak wyglądać będzie życie ich bohaterów w dość oddalonej przyszłości.


Nieprzygotowani to bez wątpienia wyjątkowy kanał. Do dziś plasuje się on w TOP kanałów w Polsce pod względem szybkości osiągnięcia kolejnych progów subskrypcji na YouTube. Ich obecne liczby również robią wrażenie. Kanał stale śledzi ponad 1,2 miliona stałych widzów, a wszystkie materiały zostały wyświetlone łącznie ponad 130 milionów razy. I chociaż sezon drugi nie cieszy się już tak dużą popularnością jak poprzedni (dla porównania pierwszy odcinek obejrzało ponad 6 milionów razy!) to produkcje nadal trzymają poziom i generują wyświetlenia na poziomie pół miliona i więcej.Ostatni odcinek, w którym przenosimy się nieco w przyszłość naszych bohaterów, prócz wizji jak będą wyglądać ich losy, niesie za sobą mocny akcent dydaktyczny. Dotyka problemu poświęcania czasu naszym bliskim, którego nigdy nie powinno zabraknąć - nawet wtedy gdy, tu głowy naszych bohaterów, zaprzątnięte będą już znacznie innymi sprawami.

Wszystkim widzom serialu nie pozostaje nam nic innego jak czekać na kolejny, 3 już sezon Nieprzygotowanych. Z pewnością historie tam przedstawione jeszcze nie raz nas zaskoczą. Czekamy z niecierpliwością!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.