Nieobecność Majuchy wytłumaczona!

Nieobecność Majuchy wytłumaczona!

W życiu wielu twórców nadchodzi taki moment kiedy trzeba sobie zrobić chwilę przerwy. Czasem jest ona spowodowana czterdziestostopniową gorączką, innym razem po prostu przemęczeniem lub wpadnięciem w rutynę. Jednak jest, że każda przerwa musi się kiedyś skończyć.


Nieobecność Majuchy nie jest jednak spowodowana czymś tak błahym jak mogłoby się niektórym wydawać. Została ona okradziona i utraciła cały sprzęt, z którego korzystała przy nagrywaniu filmów na YouTube. A wszystko to zdarzyło się na kilka dni przed maturą. Na cały swój sprzęt zbierała sama, ciężko pracując więc był to dla niej ogromny cios. O całej sprawie informowała poprzez facebooka, snapchata i aska.


Na szczęście Maja mogła liczyć na wsparcie swoich widzów i w momencie kiedy nagrała film, prosząc o udostępnianie go, by pomóc w szukaniu sprawców, fani nie zawiedli. Materiał ten zobaczyło ponad 360 tysięcy osób. Poza tym przez cały czas mogła liczyć na komentarze pełne wsparcia i troski, choć najbardziej oczywiście pomogła jej rodzina i najbliżsi przyjaciele. Myślała nawet nad odejściem z YoutTube, bo nie chciała nikogo prosić o wsparcie finansowe, ale na szczęście dzięki wsparciu rodziny udało jej się wyjść na prostą i po dwóch miesiącach nieobecności powrócić na kanał.


Pomogła jej również tajemnicza osoba, która podarowała jej lustrzankę, nie żądając niczego w zamian. Majucha postawiona przed faktem dokonanym, nie miała wyboru i musiała przyjąć ofiarowany jej prezent. Wydarzenie to pokazuje jak ogromna może być na YouTube więź między widzem, a twórcą.


Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o całej sprawie koniecznie zobaczcie ten film:
To nie pierwszy raz kiedy będący w potrzebie twórcy mogą liczyć na wsparcie swoich widzów, niestety jednak nie wszyscy komentujący potrafią okazać empatię i współczucie. Zawsze wśród komentujących znajdzie się grupka pełnych zawiści hejterów, którzy chcą dobić pokrzywdzonego. Było tak również i w przypadku Majuchy, ale na szczęście nie było ich zbyt wielu.


Mimo, że skradzione przedmioty się nie znalazły, nieobecność Majuchy się kończy i dziewczyna wraca do nagrywania filmów, więc już wkrótce jej widzowie znów będą mogli cieszyć się nowymi materiałami.


A Wy cieszycie się z powrotu youtuberki? Brakowało Wam jej filmów? Napiszcie swoją opinię w komentarzach.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.