(Nie)nowa inspiracja Zuzi Boruckiej

(Nie)nowa inspiracja Zuzi Boruckiej

Każdy z nas ma taką osobę, która uważa za swoja inspirację i na której wzoruje swój wygląd. Okazuje się, że nawet znane z własnego, niezależnego stylu YouTuberki czerpią czasem inspirację z innych osób. Zuzia Borucka opowiedziała w ostatnim filmie, kto stanowi aktualną inspirację dla jej nowego wyglądu – jesteście ciekawi?


Metamorfoza to chyba drugie imię tej dziewczyny! Pamiętacie nasz artykuł o zmianie fryzury Zuzi Boruckiej (do przeczytania TUTAJ)? Okazuje się, że jest on już nieaktualny, ponieważ YouTuberka znów zmieniła fryzurę. Jak wygląda ona teraz? Zuzia zostawiła długie włosy (które naszym zdaniem bardzo jej pasują), lecz przefarbowała je na ciemniejszy kolor. Efekt rzeczywiście robi wrażenie!

Z filmu YouTuberki dowiadujemy się, że obecna zmiana jej wyglądu nie jest spowodowana tylko jej kaprysem, lecz stanowi nawiązanie do wyglądu gwiazdy, która stanowi dla niej teraz inspirację, czyli do Dity von Teese. Porcelanowa cera, hebanowe włosy, czerwone usta i wyrazista kreska na powiekach – to chyba 4 słowa-klucze, które można uznać za kwintesencję stylu tej gwiazdy. Do tego należy dołożyć niebanalne kreacje w stylu pin-up-girl – gwiazda burleski jest w końcu uważana za uosobienie kobiecości. W wyglądzie Zuzi zawsze można było zauważyć drobne elementy, które nawiązywały do tego stylu. Chyba można więc pokusić się o stwierdzenie, że jej nowy wygląd nie jest całkiem nowy, lecz po prostu bardziej wyrazisty. Zobaczcie film Youtuberki, w którym prezentuje ona swój nowy image:Czy według Was taki styl pasuje do Zuzi? Co sądzicie o nowym wyglądzie Zuzi Boruckiej i o jej nie do końca nowej inspiracji? Piszcie w komentarzach!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl