Oto najczęściej nielegalnie pobierane seriale 2018 roku

Oto najczęściej nielegalnie pobierane seriale 2018 roku

Od jakiegoś czasu mówi się o tym, że Netflix w Polsce powoli wypiera torrenty. Wydawać by się mogło, że pirackie wersje seriali odchodzą w zapomnienie. Niestety, wciąż znajdzie się grupa ludzi, która ryzykuje zawirusowaniem komputera, by cieszyć się darmową przyjemnością z oglądania. Oto lista seriali, które uzyskały w 2018 roku najwięcej nielegalnych pobrań.


Według badań serwisu TorrentFreak, w 2018 roku najchętniej nielegalnie pobierany był serial „The Walking Dead”, który w ubiegłym roku miał premierę dziewiątego sezonu. Co ciekawe, na liście zabrakło „Gry o tron”, która od 2011 roku zajmowała pierwsze miejsce niechlubnej listy. Prawdopodobnie wynika to z tego, że w 2018 roku nie powstały żadne nowe odcinki tego serialu.Na liście znalazł się tylko jeden nowy serial, „Titans”, który światową premierę miał w październiku ubiegłego roku, a na polskim Netflixie będziemy mogli oglądać go od 11 stycznia. Pozostałe punkty listy to dobrze znane produkcje, między innymi „The Flash”, „Teoria Wielkiego Podrywu” czy „Wikingowie” - wszystkie znajdowały się już na liście w poprzednich latach. Poza „Titans”, nowością na liście jest „Westworld”, które w 2018 roku miało premierę nowego sezonu.Pełna lista najchętniej nielegalnie pobieranych seriali prezentuje się w następujący sposób:
1. The Walking Dead
2. The Flash
3. Teoria wielkiego podrywu
4. Vikings
5. Titans
6. Arrow
7. Supernatural
8. Westworld
9. DC'sLegends of Tomorrow
10. Suits

Emilia Wełna

Z pisaniem jestem związana od dziesięciu lat, a w Youtube wciągnęłam się około pięć lat temu. Poza tym zajmuję się grafiką komputerową, przeszłam każdą część GTA i nałogowo oglądam „Przyjaciół”.