Niekryty Krytyk rozpieszcza widzów

Niekryty Krytyk rozpieszcza widzów

Virgin Mobile rzuciło wyzwanie Niekrytemu Krytykowi (Maciejowi Frączykowi), które polegało na rozpieszczeniu widzów. Czy udało mu się podołać wyzwaniu?


Maciek, przez ostatnio pół roku wrzucił jedynie sześć filmików, co nie podobało się jego widzom. Brakowało im regularności materiałów, których formę pokochało ponad milion osób. Zmieniło się to ostatnimi dniami ponieważ  Virgin Mobile rzuciło wyzwanie polegające na tym, że na kanale Niekrytego miały pojawić się w trzy dni trzy filmiki.


W PIERWSZYM DNIU, Maciek po raz trzeci w historii kanału komentował Telezakupy. Oglądał świetne japońskie noże w bardzo atrakcyjnej cenie a także urządzenie, dzięki któremu zaoszczędzimy jeden rok życia. Na koniec, ogłasza konkurs, w którym 5 osób może wygrać Jego najnowszą książkę „Osobisty (i osobliwy) Niepamiętnik Niekrytego Krytyka”. Wystarczy jedynie napisać w komentarzu najbardziej bezużyteczną rzecz, jaką będzie można kupić w telezakupach. Odcinek możecie zobaczyć poniżej:W DRUGIM DNIU, na warsztat został wzięty popularny serial „Szkoła”. Co byście powiedzieli o licealistkach zakładających grupę ciężarnych dziewczyn? Z tym problem mierzy się Maciek oglądają losy bohaterów odcinka. Możecie zobaczyć to poniżej:W TRZECIM DNIU, kontynuowaliśmy przygodę z serialem „Szkoła”. Tym razem akcja przeniosła się do pierwszej klasy gimnazjum. Nowa dziewczyna w szkole zostaje dilerem … ziół, witamin oraz proszku do pieczenia tylko dlatego, że chciała zyskać popularność wśród rówieśników. Maciek Frączyk oprócz swojego zabawnego komentarza wtrącał poważne dygesje, dotyczące poziomu reprezentowanego przez dzisiejszą młodzież. Na końcu ogłosił konkurs, w którym kolejne trzy osoby mogą wygrać jego książkę. Cały odcinek możecie zobaczyć poniżej.Była to na pewno bardzo fajna akcja. Wiernym fanom Niekrytego dostarczyło to dużo zabawy. Dwa konkursy były też ciekawą niespodzianką od twórcy. Jak myślicie, czy Niekryty Krytyk wróci do regularnego nagrywania?


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?