Nie żyje słynna dziewczyna z mema

Nie żyje słynna dziewczyna z mema

Kailia Posey - znana z mema - zmarła w wieku 16 lat. Sławę zdobywa dzięki progamowi "Mała miss" podczas, którego zrobiła ikoniczną minę.


O śmierci Kailii poinformowała na Facebooku jej matka:
„Nie mam słów ani żadnych myśli. Piękna dziewczynka odeszła. Proszę, dajcie nam prywatność, gdy opłakujemy stratę Kailii. Moje dziecko na zawsze” – napisała w poniedziałek Marcy Posey Gatterman, dzieląc się zdjęciem swojej córki w sukni.

Posey pojawiła się w "Toddlers & Tiaras" (znanym w Polsce jako "Mała miss), w którym pokazała kulisy świata dziecięcych konkursów miss w Stanach Zjednoczonych. W odcinku serialu z 2016 roku mama Kailii powiedziała, że dziewczynka zaczęła uczęszczać na konkursy, gdy miała trzy lata. Jej talentem była akrobatyka.

Źródło: Facebook


Podczas odcinka z 2012 roku, pięcioletnia Kailia pokazała uśmiechniętą w specyficzny sposób twarz, która stała się popularna jako mem. W ten sposób jej twarz była rozpoznawalna nawet poza światem "Małej miss". Posey niedawno startowała w konkursie Miss Teen Washington. Jej biografia na stronie internetowej konkursu mówi, że uczęszczała do Lynden High School i chciała studiować lotnictwo, aby zostać pilotem komercyjnym.

Nastolatka była aktywna na Instagramie, a jej ostatnie posty są teraz zalewane wiadomościami od przyjaciół i obserwujących, opłakujących jej stratę. Jej mama i ojczym również opublikowali kilka hołdów dla niej na Facebooku od czasu jej śmierci, w tym zdjęcie jej edytowane tak, aby wyglądała jak anioł.

Rodzina we wtorek potwierdziła, że dziewczyna popełniła samobójstwo.


Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.