"Niby Vlog" - seria powraca na kanał MULTIEGO

"Niby Vlog" - seria powraca na kanał MULTIEGO

Wiele osób pamięta Multiego ze starej, dobrej serii zwanej "Niby Vlogiem". Masa ludzi zaczęło go obserwować właśnie od tamtego momentu. Niestety jakiś czas temu słuch o Vlogach zaginął, lecz na szczęście po długo zapowiadanym powrocie seria na nowo zawitała na kanale Michała!


Jeśli nie znacie Vlogów Multiego, ponieważ jesteście jego nowymi widzami, to już śpieszymy z pomocą. Niby Vlogi to seria, w której Michał przekazuje swoją wizję świata, która jest często krytyką bądź parodią różnych zachowań lub rzeczy. Jeśli zaciekawił Was ten krótki opis to zapraszamy poniżej - po kliknięciu na zdjęcie przejdziecie do playlisty, w której znajdziecie wszystkie opublikowane dotychczas stare vlogi.


niby vlog

Miło poczuć lekką nostalgię i przypomnieć sobie ulubioną serię sprzed kilku lat, lecz wróćmy do teraźniejszości. Dzisiaj na kanał Michała wleciał Vlog pod tytułem "Niby Vlog: TWÓJ MULTI PRZYJACIEL". Odcinek jest stricte informacyjny. Michał odpowiada w nim na pytanie "Co zrobić z puszką Coca-Coli z jego wizerunkiem". Rozwiązań jest wiele -  możemy usiąść z napojem przy ognisku, zagrać z nim w piłkę, czy wziąć go do skateparku. Ogranicza nas tylko i wyłącznie kreatywność! Jeśli nie wiecie o co chodzi YouTubowymi Coca-Colami to zostawiamy Was z genialnym zdjęciem w 360°, który znajdziecie na Facebooku Coca-Cola Poland (tutaj)!


Dobrze, to już pora. Bez zbędnego przedłużania zapraszamy Was na kolejny odcinek z serii "Niby Vlog". Gwarantujemy, że się nie zawiedziecie i wszystko jest jak dawniej. Nawet intro bez zmian! Multi potrafi nas zaskoczyć! Mimo długiego odwlekania serii powróciła ona w wielkim stylu, a to się ceni!Jak Wam się podoba powrót serii? Pamiętacie stare odcinki? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl