Twórcy Counter-Strike: Global Offensive reagują na cieszynkę Neymara

Twórcy Counter-Strike: Global Offensive reagują na cieszynkę Neymara

Trwające Mistrzostwa Świata w Rosji skończyły się dla Polaków klęską, ale nie przeszkadza to w czerpaniu przyjemności z oglądania zmagań innych reprezentacji. Miła dla oka może być gra Brazylii i wyczyny Neymara, który podczas ostatniego meczu popisał się cieszynką rodem z Counter-Strike'a!


Neymar jest jednym z najpopularniejszych piłkarzy na świecie. Podczas ostatniego meczu Brazylii z Meksykiem po zdobytym golu wykonał on wyjątkową celebrację, która ucieszy każdego fana Counter Strike'a oraz gier wideo w ogóle. Neymar "rzucił" wyimaginowany granat błyskowy w okolicy swoich kolegów z drużyny, którzy zasłonili oczy, by ten ich nie oślepił. Zobaczcie, jak to wyglądało w rzeczywistości:Zabawna cieszynka nie umknęła uwadze oficjalnemu profilowi CS:GO na Twitterze, który na przyszłość polecił Neymarowi ogłaszać użycie granatu błyskowego.Neymar jest znany ze swojego zamiłowania do gier wideo i często można zobaczyć, jak gra w FIFĘ czy właśnie Counter-Strike'a. Okazuje się, że wystarczy być światową gwiazdą piłki nożnej, żeby zaistnieć u twórców jednej z najpopularniejszych gier wideo wszechczasów.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.