Netflix podzielił się zwiastunem 16 nowych produkcji

Netflix podzielił się zwiastunem 16 nowych produkcji

Netflix zaprezentował listę 16 filmów oryginalnych, które w najbliższych miesiącach trafią do biblioteki platformy. Możemy spodziewać się produkcji pełnych akcji, miłości oraz humoru.


Netflix zdecydował się na podgrzanie zimowej atmosfery. Doczekaliśmy się debiutu specjalnego materiału wideo ukazującego przegląd najważniejszych filmów oryginalnych debiutujących na przestrzeni 2023 roku. Subskrybenci mają przygotować się na powrót lubianych marek, jak i zupełne nowości.

Przede wszystkim możemy spodziewać się powrotu "Zabójczego wesela" z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston w rolach głównych. Powrócą oni jako pełnoetatowi detektywi, co powinno ucieszyć spragnionych widzów.

Poza tym kontynuacji doczeka się "Tyler Rake", co także jest bardzo dobrą wiadomością. Oczywiście w tym przypadku należy się spodziewać Chrisa Hemswortha, który ponownie zapewni sporą dawkę adrenaliny.Jeśli z kolei preferujecie klimaty science fiction, to koniecznie wypatrujcie filmu "Rebel Moon". Będzie to kolejna próba znanego Zacka Snydera jeśli chodzi o wykreowanie nowego, epickiego świata. Oby się udało.

Jak możemy wyczytać w oficjalnej informacji udostępnionej przez Netflix:
Czeka na Ciebie jeszcze więcej wgniatających w fotel produkcji takich jak thriller Sama Esmaila „Leave the World Behind” z Julią Roberts i Mahershalą Alim, powrót Idrisa Elby w filmie będącym kontynuacją serialu „Luther” oraz dramat Davida Yatesa „The Pain Hustlers”. Rozsiądź się i obejrzyj nostalgiczne, chwytające za serce komedie romantyczne: „U ciebie czy u mnie?” z Reese Witherspoon i Ashtonem Kutcherem oraz „A Family Affair” z Nicole Kidman i Zakiem Efronem.

To rzecz jasna nie wszystko. Pojawi się także "The Mother" z Jennifer Lopez w roli głównej, która wcieli się w rolę zabójczyni oraz "Lift", gdzie przekonamy się o umiejętnościach rabunkowych Kevina Harta. "Heart of Stone" to z kolei opowieść akcji, gdzie zobaczymy lubianą Gal Gadot. W podobnych klimatach utrzymany zostanie film "Sklonowali Tyrone'a" - to coś dla fanów pulpowych opowieści sensacyjnych.

Na platformę powróci także Millie Bobby Brown, która zagra w familijnym filmie "Damsel". Jeśli zaś chodzi o animacje, to Netflix przygotował produkcję "Leo" z Adamem Sandlerem - ten wcieli się w klasowego zwierzaka.

 

W komentarzach koniecznie dajcie znać, na które produkcje czekacie najbardziej!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.