Netflix zapowiedział kolejne sezony serialu

Netflix zapowiedział kolejne sezony serialu "Dahmer – Potwór" i "Obserwator"

Netflix ogłosił właśnie kolejne sezony seriali, które w ostatnim czasie cieszyły się sporą popularnością. Mowa o kontynuacji serii "Dahmer - Potwór" oraz "Obserwator".


Gigant streamingu poinformował właśnie, że zamówił kolejne sezony "Dahmer - Potwór" oraz "Obserwatora". Netflix ogłosił przy tym, że dwa kolejne sezony "Potwora" opowiedzą historie innych postaci, które znacznie wpłynęły na społeczeństwo. Po sukcesie pierwszego sezonu, w którym przybliżona została historia Jeffreya Dahmera, czyli jednego z najbardziej znanych seryjnych morderców na świecie, widzowie czekają na ekranizację kolejnych przerażających historii z przeszłości.Podobnie wygląda sytuacja z "Obserwatorem". Pierwszy sezon serialu zadebiutował 13 października, a widzowie już mogą oczekiwać jego kontynuacji.Na ten moment nie wiemy tego, kiedy dokładnie możemy spodziewać się premier kolejnych sezonów wspomnianych produkcji. Czekacie na kolejne epizody tych tytułów?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.