Netflix uruchomił swój sklep!

Netflix uruchomił swój sklep!

Świetna wiadomość dla wszystkich subskrybentów Netflixa oraz fanów popularnych filmów i seriali. Dziś gigant uruchomił swój własny sklep - Netflix.shop. W internetowym sklepie będziemy mogli zakupić m.in. gadżety związane z popularnymi produkcjami czy gry inspirowane znanymi produkcjami. 


Wraz z dzisiejszym uruchomieniem sklepu, trafiła do niego pierwsza kolekcja ubrań inspirowana dwoma serialami anime - Eden i Yasuke. Na najbliższe dni platforma planuje dodanie także limitowanej edycji przedmiotów inspirowanych serialem Lupin, które powstały przy współpracy z Muzeum Luwr.Co więcej, wkrótce w sklepie mają pojawić się także produkty związane z innymi serialami, w tym z Wiedźminem oraz Stranger Things.Serwis giganta obsługiwany jest przez popularny portal Shopify. Niestety, obecnie sklep dostarcza swoje produkty jedynie na terytorium Stanów Zjednoczonych. Jak czytamy jednak w zakładce dotyczącej dostaw, serwis planuje rozszerzenie dostawy o kolejne kraje już wkrótce.

Platforma współpracuje także z takimi firmami jak Walmart, Sephora czy Amazon w celu dostarczania produktów do klientów. Możliwe, że to właśnie w ten sposób Netflix dotrze ze swoimi gadżetami do klientów także w naszym kraju. Na szczegóły musimy niestety jeszcze trochę poczekać.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.