Netflix tworzy reality show na podstawie

Netflix tworzy reality show na podstawie "Squid Game"

Netflix podał w ostatnim czasie, że już wkrótce możemy spodziewać się premiery Squid Game 2. To jednak nie wszystko, ponieważ platforma szykuje reality show oparte na popularnej produkcji.


Reality show Squid Game będzie wzorowane na wydarzeniach przedstawionych w serialu. W programie zmierzy się 456 uczestników z całego świata, którzy powalczą o łączną pulę 4,56 mln dolarów. Program ma mieć 10 odcinków i jak podaje BBC, ma nosić nazwę Squid Game: The Challenge. Netflix pracuje obecnie nad amerykańską, brytyjską oraz globalną edycją projektu.

 


Na ten moment nie znamy szczegółów produkcji, jednak wiemy, że w konkurencjach uczestnicy będą korzystali ze swoich umiejętności współpracy, budowania strategii czy siły charakteru. Jak dowiadujemy się od samego Netflixa, uczestnicy programu muszą mieć co najmniej 21 lat oraz biegle mówić po angielsku. Zdjęcia do programu rozpoczną się natomiast w 2023 roku i potrwają maksymalnie cztery tygodnie.

Co uważacie o pomyśle Netflixa? Wzięlibyście udział w takim programie?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.