Netflix testuje nowe plany abonamentowe w Polsce

Netflix testuje nowe plany abonamentowe w Polsce

Już od jakiegoś czasu słyszymy o nowych planach abonamentowych Netflixa. Te dotychczas testowane były za oceanem i nie miały być wprowadzane w Polsce. Sytuacja może się jednak zmienić. 


W ostatnich dniach nowi użytkownicy Netflixa w Polsce zauważyli inne ceny. Są one znacznie wyższe niż te, które oferowała wcześniejsza standardowa opcja. Na ten moment testowane są trzy pakiety: podstawowy, standard oraz premium. Ceny u różnych użytkowników mogą się różnić. Oto co oferują dane pakiety:Jak informuje jednak Netflix, testy pakietów abonamentowych nie oznaczają ich wprowadzenia. Możliwy jest scenariusz, że te nigdy nie zostaną na stałe wprowadzone w naszym kraju.
Testując różne poziomy cenowe chcemy lepiej zrozumieć, jak użytkownicy postrzegają i cenią platformę Netflix. Testy te niekoniecznie oznaczają wprowadzenie konkretnych, nowych cen, a ich testowe wartości nie będą widoczne dla wszystkich.

Nowe plany zdecydowanie nie zostały dobrze przyjęte. Użytkownicy narzekają na zbyt wysokie ceny. A wy, co sądzicie o takiej ofercie platformy?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.