Te produkcje znikną w styczniu z Netflixa

Te produkcje znikną w styczniu z Netflixa

Netflix co jakiś czas podaje informację o usunięciu niektórych produkcji z platformy. Wynika to najczęściej z kończących się licencji, które wykupowane są czasowo. W styczniu będziemy musieli pożegnać się z prawie trzydziestoma tytułami, a wśród nich znajdzie się serial „Dexter” i kultowa seria o He-manie.
5 stycznia z Netfliksa znikają także takie znane tytuły jak „American Pie: Zjazd absolwentów”, „Evan Wszechmogący” i dokument o Arnoldzia Schwarzeneggerze „Pumping Iron”. Na obejrzenie He-Mana i She-Ra mamy czas do 16 stycznia.Chociaż wielu z użytkowników smucą te informacje, nie zapominajmy o tym, że Netflix nieustannie raczy swoich użytkowników nowymi tytułami. 1 stycznia na platformę trafiły kolejne seriale, między innymi „Synowie Anarchii”, „Jak poznałem waszą matkę” i „Skazany na śmierć”.Aby usunięcie serialu nie zaskoczyło nas tuż przed skończeniem sezonu, warto zaglądać na stronę z opisem produkcji na Netflixie. Niektóre seriale są także nadal dostępne na innych platformach – na przykład „Dextera” obejrzymy w HBO GO.

Oto pełna lista produkcji, które w styczniu znikną z Netflixa:
Idealny facet
Podróż na sto stóp
Siła modlitwy
Dexter
40 lat minęło
Pumping Iron
Ciekawski George
Battleship: Bitwa o Ziemię
Evan Wszechmogący
Lorax
Fed Up
American Pie: Zjazd absolwentów
Dziewczyny z drużyny 2
Billy Elliot
Nie oddychaj
The Returned
Video Game High School
Blue Montain Slate
Keep on Keepin’
Meet the Patels
The Watcher
Chiro
Pororo the Little Penguin
Gary: Tank Commander
He-Man i Władcy Wszechświata
She-Ra: Księżniczka Mocy
Lockup
The Story of Maths

Emilia Wełna

Z pisaniem jestem związana od dziesięciu lat, a w Youtube wciągnęłam się około pięć lat temu. Poza tym zajmuję się grafiką komputerową, przeszłam każdą część GTA i nałogowo oglądam „Przyjaciół”.