Netflix oficjalnie wprowadza reklamy! Znamy cenę nowego pakietu

Netflix oficjalnie wprowadza reklamy! Znamy cenę nowego pakietu

Od pewnego czasu dużo słyszało się o nowym, tańszym pakiecie Netflixa, który będzie zawierał reklamy. Dziś poznaliśmy jego szczegóły!


Oferta Netflixa powiększy się o pakiet z reklamami już 3 listopada. Stanie się to jednak tylko w kilku krajach: USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Japonii, Korei Południowej, Meksyku, Brazylii, Hiszpanii, Francji, Niemczech, Włoszech i Australii. Cena nowej usługi będzie wynosić 6,99 dolara za miesiąc.Nowy pakiet ogłoszony przez Netflixa ma oczywiście swoje wady i zalety. Niepodważalnym plusem jest jego cena, jednak jakość oglądanych materiałów będzie dawać dużo do życzenia, bowiem tańsza usługa przewiduje wideo tylko w rozdzielczości 720p.

Ponadto co godzinę czeka nas około 5 minut reklam oraz 15 sekund przed i po seansie. I chociaż teoretycznie reklamy mają być targetowane pod widza, wiadomo, że nie dla każdego będzie to idealne rozwiązane. Na ten moment nie wiemy kiedy nowy pakiet zawita do Polski. Jeśli opcja zostanie oficjalnie ogłoszona i u nas, od razu was o tym poinformuje.

 

Skorzystalibyście z takiej oferty? Co uważacie o jej cenie i częstotliwości wyświetlania reklam?


Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.