Nowości na Netflix - wśród nich 8 sezonów The Walking Dead

Nowości na Netflix - wśród nich 8 sezonów The Walking Dead

Wraz z kolejnym miesiącem na Netflixie pojawiły się kolejne nowe tytuły. Tym razem serwis przygotował dla swoich użytkowników masę świeżości, pośród których znajdziemy zarówno nowe pozycje, jak i te, o których słyszeliśmy już jakiś czas temu. 


Co przygotował dla nas Netflix na nadchodzący miesiąc? Główną pozycją jest The Walking Dead, które właśnie pojawiło się w serwisie. Co więcej, użytkownicy mogą teraz obejrzeć pierwsze 8 sezonów. Aktualnie emitowany jest 9 sezon, jednak ten nie jest jeszcze dostępny na platformie. Fani tytułu czekali na niego już od dłuższego czasu, a teraz w końcu mają możliwość zobaczyć odcinki od samego jego początku niemalże do samego końca.


Nie jest to jednak jedyna nowość w marcowej ramówce Netflixa. W tym miesiącu zadebiutowały także nowe, oryginalne tytuły takie jak  "O chłopcu, który ujarzmił wiatr" czy "Northern Rescue". Serwis opublikował także dobrze znane nam już klasyczne produkcje. Możemy zobaczyć między innymi "Egzorcyzmy Emily Rose" czy "Jackie".

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.