Netflix w polskich sklepach!

Netflix w polskich sklepach!

Rozwiązanie, które dotychczas dostępne było tylko w wybranych europejskich krajach, nareszcie trafia do Polski! Jeśli szukacie dobrego prezentu dla swoich bliskich, to mamy dla Was dobrą wiadomość!


Już nie musicie dłużej martwić się o to, co kupić mamie, tacie, bratu, siostrze, chłopakowi, dziewczynie czy babci. Chociaż tej ostatniej do pełni szczęścia wystarczy zjedzony obiad do ostatniego okruszka. O zadowolenie pozostałych bliskich jest już trudniej. Z pomocą przychodzi Netflix, który wprowadza karty podarunkowe!Jeśli macie ochotę sprawić swoim bliskim przyjemność, to możecie podarować im karty podarunkowe o wartościach 60 lub 120 złotych. Karty przedłużają abonament istniejącego lub nowo powstałego konta, a można je kupić w: Media Expert, Media Saturn, i salonikach prasowych RELAY, inmedio i 1-minute. Za ich dystrybucję odpowiada epay Polska.


Chcielibyście sami zostać obdarowani taką kartą? A może wolelibyście komuś ją podarować? Uważajcie tylko przy wprowadzaniu kogoś w świat Netflixa, bo może on pochłonąć waszą ukochaną osobę - znamy to z autopsji!


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.