Netflix z nowym rekordzistą w kategorii filmów pełnometrażowych

Netflix z nowym rekordzistą w kategorii filmów pełnometrażowych

"Purpurowe Serca" to oryginalny film Netflixa, który bije właśnie rekordy popularności. Stał się on najchętniej oglądaną produkcją pełnometrażową na platformie w 2022 roku.


Hity często pojawiają się zupełnie niespodziewanie. Część takich treści na samym początku praktycznie nie zwraca na siebie uwagi, by chwilę później znaleźć się na językach całego świata. Taka sytuacja ma właśnie miejsce.

"Purpurowe Serca" miały swoją premierę kilka tygodni temu i jak wynika z danych udostępnionych przez Netflixa - zostały niezwykle ciepło przyjęte przez użytkowników. W dniach 1-7 sierpnia film został obejrzany przez 102 590 000 godzin, co jest świetnym wynikiem.Lepszym od wysokobudżetowego hitu platformy w postaci The Gray Man, którego w pierwszym tygodniu od debiutu odtworzono przez "zaledwie" 96 470 000 godzin. Jest to dowód, że materiały o ogromnym zapleczu finansowym nie zawsze się bronią tylko tym, iż "są drogie".

Źródło: Netflix


Same "Purpurowe Serca" są melodramatem i z pewnością nie każdemu przypadną do gustu. Jak możemy wyczytać z oficjalnego opisu produkcji:
W tym romantycznym dramacie szukająca sławy piosenkarka Cassie (Sofia Carson) i były komandos z trudną przeszłością Luke (Nicholas Galitzine) decydują się na małżeństwo z rozsądku. Czy tragiczny splot zdarzeń sprawi, że zakochają się w sobie naprawdę?

 

Oglądaliście już "Purpurowe Serca"? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.