Nervarien i challenger w 10 dni!

Nervarien i challenger w 10 dni!

Dziś jest dzień, który wyczekiwali wszyscy gracze League of Legends! Drugi sezon "10 days" to challenger w wykonaniu Nervariena. Jeśli nie wiecie na czym polega ta akcja, to w tym artykule znajdziecie wszystkie informacje na ten temat. Sprawdźcie sami!


Jeśli jesteście świeżymi Pandami i nie macie pojęcia na czym polega ten challenge, to już śpieszymy z pomocą! "CHALLENGER IN 10 DAYS" jest wyzwaniem, które dwa lata temu wymyślił Damian "Nervarien" Ziaja. Polega on na wbiciu rangi pretendenta w 10 dni. Niestety ostatnim razem się nie udało, lecz warto próbować dalej! Nervarien na YouTube wrzucił odcinek, w którym podsumowuje przygotowania do wyzwania oraz tłumaczy, na jakich zasadach się on odbędzie. Musicie to zobaczyć!
Konto, na którym gra, levelował wraz z wami podczas gier z widzami! Prawdopodobnie spora część z Was przyczyniła się do tego osiągnięcia. Jeśli jesteście ciekawi jak sobie radzi to zajrzyjcie na lolking.net - serwis pokazujący historię meczy, aktualną dywizję oraz inne statystyki online! Dzięki niemu możecie w każdej chwili sprawdzić progres Damiana.


Screenshot 2016-07-01 15-59-38


Challenge już trwa! Grę Nervy możecie śledzić na jego Twitchu, do którego przejdziecie klikając tutaj! O 10 rozpoczął strumyk, który potrwa do wieczora i tak każdego dnia. Plany na kolejny tydzień macie więc z głowy! Podczas transmisji odbędzie się kilka giveaway'ów, więc warto oglądać od początku do końca!


Screenshot 2016-07-01 16-02-24


Niedługo po wyzwaniu Damiana startuje Dis, jego dobry znajomy oraz wspaniały streamer. Ciekawe jak on sobie z tym poradzi!


Dzień Pierwszy


Pierwszy dzień był znakomity dla Nervariena. Udało mu się ominąć dywizję Golda i trafić do Platyny oraz wygrał 16 na 17 meczy. To wynik, którego nie powstydzą się nawet proplayerzy! Jutro prawdopodobnie wejdzie do Diamentu. Powodzenia Damian!


Dzieńpierwszy


Dzień Drugi


(Aktualizacja pojawi się po streamie Nervariena)Jak Wam się podoba idea Challenger in 10 days? Kto ma większe szanse na pretendenta, Nervarien czy Dis? Piszcie w komentarzach!


Artykuł będzie aktualizowany codziennie po streamach Damiana. Każdego dnia pokażemy Wam screen z  progresem, jakiego dokonał Nervarien podczas wyzwania oraz policzymy liczbę przegranych i wygranych meczy. Jeśli ominie Was któryś ze streamów, to zawsze możecie na nas liczyć! 


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl