NEO nie jest już członkiem Virtus.pro

NEO nie jest już członkiem Virtus.pro

Po czterech latach NEO rozstaje się z Virtus.pro. Od dziś zawodnik nie jest już członkiem organizacji, jednak otwarcie przyznał także, że nie żegna się z esportem. 


Filip "NEO" Kubski już od jakiegoś czasu nie grał w zespole, jednak nadal pozostał związany z samą organizacją. Dzisiaj ogłosił jednak, że jest to koniec jego przynależności do VP.

W poście na swoim fanpage'u zawodnik pisze o determinacji, dzięki której zespołowi udało się dotrzeć na sam szczyt, mimo presji i oczekiwań, które sprawiały, że ciężko było osiągać kolejne sukcesy. Gracz przyznał także, że drużyna wielokrotnie potrafiła podnieść się i zaskoczyć w najmniej wyczekiwanych momentach. Teraz przyszedł jednak czas na zamknięcie pewnego rozdziału w życiu Filipa, co wiąże się także z nowymi pomysłami i projektami.Co dalej? NEO nie rozstaje się z esportem. Na ten moment zawodnik obserwuje zarówno zagraniczną, jak i polską scenę CS:GO i myśli nad opcjami, które są mu teraz proponowane. Jedno jest pewne - ambicje gracza pozostają niezmiennie na najwyższym poziomie.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.