Negatyw pozywa youtubera "Muaniego"

Negatyw pozywa youtubera "Muaniego"

Jakiś czas temu byliśmy świadkami przejścia dramy Gimpera i Atora na wyższy szczebel. Chodzi o pozew sądowy wymierzony wobec Tomka. Dziś kolejny youtubowy twórca - Negatyw postanowił się nie patyczkować i pozwał Muaniego.


Wszystko zaczęło się od filmu pod tytułem "10 Największych Dram Polskiego YouTube", w którym Muani z kanału "MUANI czyli Dramy, Skandale i Ciekawostki" opowiedział o dramie (5:04), w której Negatyw wraz z grupą youtuberów rzekomo kradnie konta Minecraft za pomocą modyfikacji Minecash, o której tak głośno było kilka lat temu. Rzekomo, ponieważ masa pozwów wysłanych w kierunku Damiana została zakończona z pozytywnym skutkiem dla Negatywa. W poniższym filmie Muani obraził publicznie Damiana i jego widzów, co według niego jest karalne:
Odpowiedź na film wrzucił dziś Negatyw, w której informuje o powadze sytuacji i przyrzeka, że każda kolejna osoba, która obrazi go bezpodstawnie spotka się z nim w sądzie. Sprawa jest naprawdę poważna i może to być przestrogą dla kanałów zajmującymi się hejtowaniem youtuberów na forum publicznym. Pamiętajcie, w Internecie nikt nie jest anonimowy:.
Widzowie obydwu twórców także nie są obojętni i różnie komentują sprawę. Zobaczcie kilka najchętniej lajkowanych komentarzy:
W końcu. Może Ci pseudo-yt'berzy zrozumieją, że nie wybija się na dramach/skandalach. W sumie to idea tych kanałów powstałą przez m.in. Boxdela, i w mniejszym stopniu przez Atora (przypomnijmy sobie chociaż "Tak, pozwałem Gimpera". To nie sam YouTube, co rok temu... No ale skoro już się to dzieje, to rób swoje Negatyw. Props


I bardzo dobrze bo wszyscy się Ciebie czepiają ja oglądam Cię już bardzo długo i pomyślałem ze ta "DRAMA" już ustala a taki "youtuber" który wybija się na kłamstwach i wstawianie twarzy i nazw wy tytule daleko nie za ciągnie No chyba ze do sondu xD


Nie wiem czy zauważyłeś ale nazywasz widzów Muaniego amebami a mu mówisz że "skopiesz mu ryj" XDDD. To też podchodzi pod zniesławienie i (groźbę tak btw)


Goodnie Damianku :D Trzewa walczyć o swoje!A Wy co sądzicie o tej dramie? Czyją stronę trzymacie - Negatywa czy Muaniego? Piszcie w komentarzach!


Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany wraz z przebiegiem całej tej sytuacji.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl