Znani Polacy użyczą swojego głosu w nowym Need For Speed!

Znani Polacy użyczą swojego głosu w nowym Need For Speed!

Nowa gra wyścigowa wprost od Electronic Arts to kolejny przykład produkcji, w której będziemy mogli usłyszeć głosy znanych polskich osób. Tak jak w przypadku Battlefield 1 postanowiono na internetowych twórców, to teraz przyszła pora na sportowców. 


Chyba wszyscy pamiętają moment, w którym ogłoszono, że w trybie wieloosobowym gry Battlefield 1 usłyszymy głos trzech popularnych YouTuberów. O tym fakcie informowaliśmy między innymi tutaj. Tym razem jednak Electronic Arts postawił nie na internetowych twórców, lecz sportowców, muzyków oraz aktorów. To między innymi ich firma wybrała do dubbingu nowego Need For Speed.O kogo dokładnie chodzi? Między innymi o polską mistrzynię UFC w wadze słomkowej, Joannę Jędrzejczyk. Za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowała, że EA wybrało ją do kobiecej roli - wcieli się ona w rolę postaci La Catrina.Tym samym dowiedzieliśmy się kogo jeszcze głos został wybrany do nowego NFS. Mowa tutaj o Piotrze Stramowskim (aktor) oraz Adamie Ostrowskim znanym jako O.S.T.R (raper). Premiera samej produkcji już 10 listopada.

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Belgia uznała lootboxy w grach za hazard!

Minecraft już wkrótce z ogromną aktualizacją!

Kultowe Neverwinter Nights powróci w odświeżonej odsłonie!

Nowe ikony rang w Counter-Strike: Global Offensive!

Zobacz co działo się na Golden Joystick Awards 2017!

Disney ogłasza zamknięcie serwerów gry Marvel Heroes!