NaVi triumfuje w finale Intel Extreme Masters 2020!

Finał Intel Extreme Masters 2020 w CS:GO właśnie dobiegł końca! Po trzech mapach pomiędzy G2, a NaVi, poznaliśmy zwycięzcę turnieju. Natus Vincere triumfuje!

Dzisiejszy finał rozpoczął się o godzinie 17:00 na mapie wybranej przez G2 - Nuke. Od samego początku gra NaVi pokazała, że to oni będą faworytem tego spotkania. Pierwsza połowa mapy skończyła się zwycięstwem 14:1 dla NaVi, a mapa ostatecznie wynikiem 16:4. Najlepszym graczem na Nuke okazał się Boombl4, który zanotował 32 zabójstwa, 4 asysty i tylko 11 śmierci.

Drugą mapą był pick NaVi - Dust 2. Tym razem zobaczyliśmy bardziej wyrównany pojedynek. Pierwsza połowa mapy skończyła się wynikiem 8:7 dla Natus Vincere po stronie terro. Po zmianie stron, pojedynek przebiegł w podobny sposób, błędy pojawiały się u jednych i drugich. Ostatecznie NaVi wygrało mapę 16:13, a najbardziej skutecznym zawodnikiem okazał się S1mple.

Trzecią mapą był pick G2 - Mirage. Tym razem zobaczyliśmy powtórkę z Nuke, gdzie NaVi zaczęło wygrywać rundę za rundą. G2 Esports ponownie było bezradne, a czołowi zawodnicy zaczęli popełniać podstawowe błędy. Mirage skończył się wynikiem 16:2 dla Natus Vincere, co zapewniło drużynie zwycięstwo w całym finale 3:0!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.