Natural wraca do regularnego nagrywania!

Natural wraca do regularnego nagrywania!

Natural - twórca YouTube z ponad 186 tysiącami subskrypcji na koncie, po ponad miesiącu przerwy wrzucił pierwszy wyczekiwany film! Mimo przeprosin za brak filmów, youtuber śmiało mówi, że to ostatni taki raz i teraz będzie walczył do końca!


"JESTEM GÓWNEM", tak swój pierwszy materiał po wspomnianej przez nas przerwie nazwał wczoraj Natural. W filmiku tym, twórca mówi co działo się przez ten czas i dlaczego zawalił sytuację związaną z kanałem. Jak pewnie wiecie z portali społecznościowych, youtuber odwiedził Polskę. Zawitał m.in. na MeetUp w Gdańsku, a także oglądał wszystkie mecze reprezentacji Polski oraz robił sobie zdjęcia zarówno z fanami jaki z ekipą Pompa Teamu. Samą podróż jak sam mówi mógłby nazwać błędem lub tragedią, ale wszystko zmienia fakt, że wiele się podczas niej nauczył.Jedną z nie najlepiej wspominanych przygód przez Naturala będzie pewnie prysznic, który wykonał mu Graczol w hotelowym pokoju przed MeetUp'em. Nikogo w komentarzach nie dziwi jednak fakt, że to właśnie on padł ofiarą żartów kolegów z Pompa Team'u. Chyba wszyscy pamiętają jak został swoimi czasy zaatakowany gaśnicą.
Jak się okazuje, najwięcej fotek zrobił sobie z Sandrą! Oto jedna z nich:W filmie, o którym mowa w artykule, Natural obiecuje powrót ciekawych i kreatywnych filmów. Nie będą to jedynie rozgrywki z Counter Strike'a, ale także m.in. challenge! Youtuber zdradza też, że jego motywacją przez ten cały czas byliście i będziecie Wy - widzowie! Warto więc udzielać się w komentarzach u Naturala, przedstawiać rady dotyczące kanału i nie zapomnieć o ocenie w postaci łapek w górę pod materiałami.
Czy była to ostatnia tak długa nieobecność tego youtubera? To okaże się w przyszłości, ale mamy nadzieję, że Natural postąpi dokładnie tak jak mówi w swoim najnowszym filmie! Już pomagają mu w tym widzowie, którzy publikują m.in. takie komentarze:
Jak fajnie że wróciłeś Naturalu


Jakbyś był gównem to bym cie nie subskrybował :)


Wybaczamy :D


Żyjesz mordo! :DCieszycie się z powrotu Naturala? My jak najbardziej i już nie możemy doczekać się jego nowych materiałów!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!