Natural wraca do regularnego nagrywania!

Natural wraca do regularnego nagrywania!

Natural - twórca YouTube z ponad 186 tysiącami subskrypcji na koncie, po ponad miesiącu przerwy wrzucił pierwszy wyczekiwany film! Mimo przeprosin za brak filmów, youtuber śmiało mówi, że to ostatni taki raz i teraz będzie walczył do końca!


"JESTEM GÓWNEM", tak swój pierwszy materiał po wspomnianej przez nas przerwie nazwał wczoraj Natural. W filmiku tym, twórca mówi co działo się przez ten czas i dlaczego zawalił sytuację związaną z kanałem. Jak pewnie wiecie z portali społecznościowych, youtuber odwiedził Polskę. Zawitał m.in. na MeetUp w Gdańsku, a także oglądał wszystkie mecze reprezentacji Polski oraz robił sobie zdjęcia zarówno z fanami jaki z ekipą Pompa Teamu. Samą podróż jak sam mówi mógłby nazwać błędem lub tragedią, ale wszystko zmienia fakt, że wiele się podczas niej nauczył.Jedną z nie najlepiej wspominanych przygód przez Naturala będzie pewnie prysznic, który wykonał mu Graczol w hotelowym pokoju przed MeetUp'em. Nikogo w komentarzach nie dziwi jednak fakt, że to właśnie on padł ofiarą żartów kolegów z Pompa Team'u. Chyba wszyscy pamiętają jak został swoimi czasy zaatakowany gaśnicą.
Jak się okazuje, najwięcej fotek zrobił sobie z Sandrą! Oto jedna z nich:W filmie, o którym mowa w artykule, Natural obiecuje powrót ciekawych i kreatywnych filmów. Nie będą to jedynie rozgrywki z Counter Strike'a, ale także m.in. challenge! Youtuber zdradza też, że jego motywacją przez ten cały czas byliście i będziecie Wy - widzowie! Warto więc udzielać się w komentarzach u Naturala, przedstawiać rady dotyczące kanału i nie zapomnieć o ocenie w postaci łapek w górę pod materiałami.
Czy była to ostatnia tak długa nieobecność tego youtubera? To okaże się w przyszłości, ale mamy nadzieję, że Natural postąpi dokładnie tak jak mówi w swoim najnowszym filmie! Już pomagają mu w tym widzowie, którzy publikują m.in. takie komentarze:
Jak fajnie że wróciłeś Naturalu


Jakbyś był gównem to bym cie nie subskrybował :)


Wybaczamy :D


Żyjesz mordo! :DCieszycie się z powrotu Naturala? My jak najbardziej i już nie możemy doczekać się jego nowych materiałów!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.