Natsu i Sheo planują odejść z Teamu X

Natsu i Sheo planują odejść z Teamu X

Przedwczoraj informowaliśmy was na naszej stronie o odejściu pierwszego członka z Teamu X. Karol Pieszko poinformował o końcu przygody ze składem na najnowszym filmie na kanale. Jak wczoraj się dowiedzieliśmy, do podobnej decyzji szykują się także kolejne osoby z Teamu. 


O planach Natsu dotyczących odejścia z Teamu X mówi się już dłużej niż o rezygnacji Karola Pieszko. Influencerka zapowiedziała bowiem już jakiś czas temu, że ma w planach stworzenie swojego projektu. Fani zaczęli domyślać się, że utworzenie własnej firmy może oznaczać koniec przygody z dotychczasowym składem. Informacje te zostały potwierdzone w najnowszym filmie na kanale WATAHA. Natalia w wywiadzie dla Sylwestra Wardęgi powiedziała, że planuje odejście z Teamu X, jednak ma to się odbyć dopiero w przyszłym roku.W filmie Natsu zdradziła dodatkowo, że o odejściu z Teamu X myśli także Sheo. W tym przypadku nie wiemy jednak co ma być powodem takiej, a nie innej decyzji.

Więcej informacji prawdopobnie dowiemy się już 25 października w filmie, w którym Natalia ma powiedzieć więcej o swoich ambitnych planach dotyczących działalności w mediach społecznościowych, a także o przyszłości związanej z Teamem X.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.