Skandaliczne zachowanie nastolatek - internet reaguje na nagranie

Skandaliczne zachowanie nastolatek - internet reaguje na nagranie

Wieści roznoszą się w internecie niezwykle szybko - zwłaszcza jeśli dotyczą one niecodziennego, często nieprzyjemnego wydarzenia. Podobnie jest i tym razem, kiedy to na światło dzienne wyszły przerażające filmy, na których gimnazjalistki z Gdańska znęcają się nad swoją rówieśniczką. 
Internet jako medium informacyjne jest w swoim działaniu wręcz natychmiastowe. Gdy dana sprawa jest naprawdę poważna to od razu zyskuje zainteresowanie odbiorców, którzy ją udostępniają oraz komentują. Tak też dzieje się od blisko doby, kiedy to udostępnione zostały nagrania prezentujące znęcanie się gdańskich gimnazjalistek nad swoją rówieśniczką. Na post z załączonymi materiałami zareagowało już kilkadziesiąt tysięcy osób przerażonych zachowaniem młodzieży. Udostępniony film został w 16 godzin obejrzany natomiast blisko dwa miliony razy.


Wobec takich sytuacji nie można być obojętnym i zapewne po interwencji tak licznego grona osób sprawą zainteresuje się telewizja bądź odpowiednie służby. Zachęcamy oczywiście wszystkich do udostępniania załączonego wyżej posta w celu jeszcze większego nagłośnienia tej sprawy!

 

Co sądzicie o skandalicznym zachowaniu dziewczyn? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.