Nastolatek zastrzelił się podczas transmisji na Instagramie

Nastolatek zastrzelił się podczas transmisji na Instagramie

Jak wiadomo, coraz łatwiej można wyróżnić się w świecie internetu. młodym ludziom zazwyczaj nie brakuje odwagi, często też niestety cechuje ich nierozsądność. Ostatnio można było usłyszeć o amerykańskim nastolatku, który zasłynął nie tylko w sieci, ale i w telewizji. Wszystko to za sprawą tego, że zastrzelił się podczas transmisji na żywo.


Nie tak dawno Malachi Stephens, 13 latek z Georgii, prowadził streama na Instagramie. Chcąc zabłysnąć wśród swoich znajomych wyciągnął prawdziwy pistolet - niestety jak się okazało, był naładowany. Prawdopodobnie nieświadomie pocisnął za spust i nastąpiła wielka tragedia. Jego matka twierdzi, że usłyszała dopiero huk, który nastąpił po strzale, a następnie krzyki swojej córki. Po wejściu do pokoju syna zastała go w kałuży krwi z telefonem i pistoletem obok głowy. Zawiozła go natychmiast do najbliższego szpitala, gdzie niestety zmarł.Nie trzeba było czekać długo na reakcję oglądających transmisję na żywo... Po powrocie matki ze szpitala, przed domem stało około 50 osób, które przybiegły zaraz gdy dowiedziały się o tej tragedii.

Sprawa ta może być przestrogą dla wszystkich, którym przyjdzie do głowy używać prawdziwego pistoletu do zwykłej zabawy. Bądźmy jednak dobrej myśli, że podobna sytuacja nigdy się już nie powtórzy.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.