Członek zespołu przygotowującego nowy sezon

Członek zespołu przygotowującego nowy sezon "Narcos" zastrzelony w Meksyku!

37-letni Carlos Muñoz Portal pracował w Meksyku nad przygotowaniami do realizacji 4 sezonu serialu produkcji Netflix - Narcos. Ciało filmowca z wieloma ranami postrzałowymi zostało odnalezione w poniedziałek.


Filmowiec miał przygotowywać lokalizacje do kręcenia 4 sezonu Narcos. Ten, według wstępnych informacji ma opowiadać o kartelu narkotykowym z Juarez. Poprzednie sezony jednego z najpopularniejszych seriali zostały nakręcone w Kolumbii.

Carlos Muñoz Portal był doświadczony w swoim zawodzie. W przeszłości pracował nad takimi produkcjami jak: "Szybcy i Wściekli", "Spectre" czy "Sicario".

Ciało zostało odnalezione w pobliżu prowincji Hildago, która ze względu na wysoki współczynnik morderstw uchodzi za jedną z najniebezpieczniejszych w Meksyku. W samym lipcu odnotowano tam 182 zabójstwa. Na Twitterze lokalni dziennikarze składają kondolencje, podobnie jak Netflix, który opublikował komunikat, w którym wyraził żal w związku z tragiczną śmiercią szanowanego w środowisku filmowców eksperta od lokalizacji filmowych. Meksykańscy śledczy nie ujawnili póki co żadnych szczegółów.


Źródło

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.