260 skrzynek - największy opening w historii polskiego YouTube

260 skrzynek - największy opening w historii polskiego YouTube

W końcu pojawiła się długo wyczekiwana przez graczy CS:GO aktualizacja, a wraz z nią nowe skrzynki. Nie trzeba było długo czekać na pierwsze openingi, jednak to co zrobił jeden z twórców może przejść do historii. Otworzył 260 skrzynek, w jednym openingu.


Co jakiś czas do gry wprowadzane są nowe skrzynki. Znajdują się w nich skórki do rozmaitych broni, a do najcenniejszych zawsze należą kosy. Jednak najnowsze skrzynki, które noszą tajemniczą nazwę Glove Case, są nieco inne. Jak sama nazwa wskazuje zamiast kos, możemy znaleźć w nich rękawiczki. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej o najnowszej aktualizacji to koniecznie zajrzyjcie do tego artykułu.


anitro3


Jak to zwykle bywa, YouTuberzy postanowili pootwierać kilka skrzynek. A słowo „kilka”, to w tym przypadku pojęcie względne. Izak otworzył sześćdziesiąt trzy skrzynki, Isamu dwadzieścia cztery, jednak to właśnie Nitro pobił tym razem wszelkie rekordy. Umówił się z widzami, że za każde tysiąc łapek w górę kupi pięć kolejnych skrzynek. Odbiorcy jego filmu nie zawiedli, a i Nitro dotrzymał słowa.


Materiał, o którym mowa zebrał pięćdziesiąt dwa tysiące łapek w górę. Oznacza to, że Nitro musiał otworzyć dwieście sześćdziesiąt skrzynek, a każda z nich kosztowała około dwunastu euro. Za całość zapłacił blisko 3100 euro, a przeliczając to na złotówki, wychodzi niemalże czternaście tysięcy złotych! Niewątpliwie był to najdroższy i największy opening w historii polskiego YouTube. Jeżeli nie oglądaliście live’a z openingiem, a jesteście ciekawi jakie skiny trafiły się twórcy, to koniecznie zobaczcie ten materiał.


Niestety został on pozbawiony dźwięku z powodu praw autorskich. Sergiusz zdobył ponad dwieście niebieskich skinów, czterdzieści jeden było fioletowych, a tylko siedem różowych. Nitrowi nie udało się wylosować rękawic ani nawet jednego czerwonego skina, co musiało być dla niego dość frustrującym przeżyciem. Jednak może mieć teraz pewność, że nikt mu już nie zagrozi. Po takim wyniku tego openingu jego rekordu raczej już nikt nie będzie próbował szybko pobić.


A jak Wam podobał się opening u Nitra? Chcielibyście jeszcze więcej takich materiałów na jego kanale? Napiszcie, co myślicie, w komentarzach!


 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.