Najstarsza YouTuberka nagrywająca Skyrima zostanie uwieczniona w grze

Najstarsza YouTuberka nagrywająca Skyrima zostanie uwieczniona w grze

Shirley Curry to amerykańska YouTuberka, która wyróżnia się spośród innych twórców jedną rzeczą - ma 82 lata. Kobieta prowadzi swój kanał na YouTube, gdzie pojawiają się głównie materiały dotyczące gry Skyrim. Twórcy gry postanowili uhonorować Shirley poprzez uwiecznienie jej w najnowszej produkcji. 


Shirley jest ogromną fanką Skyrim'a i przez cały okres swojej YouTube'owej twórczości zgromadziła ponad 506 tysięcy subskrypcji. Jej najpopularniejszy film ma prawie 2 miliony wyświetleń. Kobieta jakiś czas temu powiedziała, że bardzo chciałaby zagrać w szóstą grę z serii The Elder Scrolls, lecz nie ma pewności czy uda jej się przeżyć do premiery. Fani YouTuberki szybko zareagowali na te słowa i utworzyli  petycję, w której domagali się uwiecznienia Shirley w nowej produkcji.

Petycja podpisana została przez prawie pięćdziesiąt tysięcy osób, co skłoniło twórców gry to reakcji na prośby fanów. Firma zaprosiła Shirley do swojej siedziby i wykonała skan twarzy kobiety, aby umieścić go w nadchodzącej produkcji.YouTuberka relacjonowała pobyt w studiu Bethesdy za pośrednictwem Twittera. Teraz pozostaje nam czekać na efekty końcowe oraz na informację o roli kobiety w The Elder Scrolls VI.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.