Najpopularniejsze artykuły miesiąca - lipiec 2016

Najpopularniejsze artykuły miesiąca - lipiec 2016

Czym żyła społeczność YouTube w lipcu? Co się wydarzyło i co budziło największe zainteresowanie? Zapraszamy na podsumowanie miesiąca, w którym przedstawimy Wam najchętniej czytane artykuły na naszym portalu. W komentarzach nie zapomnijcie napisać co dla Was było najważniejszym wydarzeniem kończącego się już lipca.


10


Nasze zestawienie otwiera dosyć świeża sprawa, a konkretnie nasz pierwszy news o współpracy Rocka, Roja oraz Izaka ze studiem EA. Panowie użyczą swojego głosu do trybu multiplayer w najnowszej produkcji Battlefield 1. Więcej na ten temat przeczytacie klikając w obrazek poniżej:


rockrojoizak_battlefield


9


Kolejnym YouTuberem który pozwał drugiego internetowego twórcę został Negatyw. Pozwał on Muaniego, który publicznie go obraził i bezpodstawnie oskarżył o kradzież kont Minecraft. Więcej przeczytacie poniżej:


negatyw_drama


8


Temat z początku miesiąca. Iluzjonista Pan Ząbek na antenie Pytania na śniadanie popełnia kardynalny błąd i wbija gwóźdź w rękę prowadzącej program - Marzeny Rogalskiej. Tematu nie omieszkał skomentować Magik Y, który otwarcie skrytykował sposób, w jaki sztuczkę wykonał iluzjonista na antenie.


13598942_1104054473000338_1595540484_n


7


Gargamel przebojem podbija coraz większą część YouTube. Jego kanały komunikacji z fanami bardzo szybko rosną, a sam twórca może się pochwalić gościnnym zastępstwem w Zapytaj Beczkę do spółki z Mietyczńskim. Więcej o Gargamelu przeczytacie klikając w obrazek poniżej:


gargamel


6


Na miejsce szóste w naszym zestawieniu wpada artykuł o zarobkach PewDiePie z 2015 roku. W ostatnich dniach liczba ta została oficjalnie podana do wiadomości. Trzeba przyznać szczerze, cyferki robią gigantyczne wrażenie, czego trzeba pogratulować Felixowi!


pewdiepie_zarobki


5


Jesteśmy już na półmetku naszego zestawienia, a zatrzymujemy się teraz na jedynym w tym tekście TOP 10. W tym miesiącu do gustu przypadło Wam najbardziej TOP 10 najpopularniejszych sposobów od ekipy 5 sposobów na...


764px × 382px


4


Pod lupę w tym miesiącu wzięliśmy również aferę hazardową, która po światowej dyskusji na ten temat pojawiła się również w naszym kraju. YouTuber mervo pokazał kilka ciekawych faktów o stronie, którą promowała ekipa pompa teamu. Więcej znajdziecie tutaj:3


Czas na ostatnie, najchętniej czytane przez Was w tym miesiącu artykuły. Ostatnią trojkę zaczynają oficjalne próbki z produkcji dubbingu Roja, Rocka oraz Izaka w studiu. Wyszło mega, a wielu hejterów przepraszało w komentarzu za niesłuszną ocenę.


13608195_1220347131330240_1445904210_n


2


Ostatnie dwa miejsca zdominowała światowa afera z YouTuberką - Mariną Joyce. W krótkim czasie w Internecie pojawiło się mnóstwo teorii spiskowych dotyczących jej rzekomego porwania. Na miejscu drugim artykuł o nowych faktach w tej sprawie i częściowe je wyjaśnienie:


porwanie_youtuberki


1


No i na miejscu pierwszym również temat Mariny, z początkowymi informacjami oraz praktycznie wszystkimi teoriami na ten temat. Porwanie, narkotyki, choroba psychiczna czy nawet akt terroru ze strony ISIS - tak o Marinie mówiono przez ostatnie dni w Internecie. Zapraszamy do lektury:


porwanie_youtuberki


Dziękujemy Wam, że mimo wakacji tak duża liczba z Was regularnie czytała nasze artykuły. W sierpniu przewidujemy dużo zmian, żeby nasz portal był jeszcze ciekawszy i lepszy! Napiszcie w komentarzu, czy podoba się Wam takie podsumowanie najciekawszych artykułów miesiąca. 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.