Najpiękniejsze gamerki!

Najpiękniejsze gamerki!

Każda kobieta jest piękna. Każda jest indywidualistką. Wyróżnimy tutaj kilka YouTuberek pięknych nie tylko wizualnie, ale również osobowościowo. Pamiętajmy, że Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu. Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem!


Banshee


Zwariowana, kolorowa jak papuga i równie piękna – Zuzia! Jej piękne, duże oczy to jeden z wielu atutów Banshee. Swoimi filmami pomaga poprawić humor niejednej osobie! Na jej kanale ZiziGames zobaczyć możemy już ponad 70 odcinków The sims 4! W ostatnim odcinku Zuzia dokonuje metamorfoz kilku postaciom!
GlamPaula


GlamPaula, ale również GramPaula! Jej drugi kanał, który istnieje już od ponad roku łączy się z gamingowym contentem. Swoją wiecznie pozytywną energią buduje uśmiech na twarzach widzów. The sims 4, zdrapki czy Papa's  Pastaria to tylko przykłady gier, które możecie zobaczyć u Pauli! W jednym z najnowszych odcinków gra w nową grę twórców Agar.io. Zresztą, zobaczcie sami! 
Mamiko


Kobieta, która gra w gry i jest modelką? To w ogóle możliwe? W przypadku Mamiko – tak! Ta długonoga, o wielkich oczach i idealnej figurze z pewnością nieraz zabije Was w CounterStrike'u, bądź wbije na bombsite A plantując pakę. Wyobraźcie tylko to sobie - „a po obiedzie graliśmy w Cs'a!” Pomarzyć zawsze można...
MagdalenaMariaMonika


Simsy, Dying Light, Dont Starve... To tylko przykłady gier, które pojawiają się na tym żeńskim kanale! Duża dawka humoru, pełno pozytywnej energii – MagdalenaMariaMonika!
Wymieniliśmy tylko kilka z Gamerek. Bo przecież każda jest równie piękna, inna, ciekawa! A Wam? Która Youtuberka najbardziej przypada Wam do gustu?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.