Najnowszy Overwatch Hajsowników z Rockiem i Kruszwilem!

Najnowszy Overwatch Hajsowników z Rockiem i Kruszwilem!

Overwatch Hajsowników to seria na kanale Gimpera, o której słyszał na pewno każdy widz Tomka oraz członek jego grupy. To właśnie dzięki niej możemy zobaczyć najciekawsze posty dodane przez użytkowników, jak i te łamiące regulamin grupy. W najnowszym odcinku oprócz Gimpera pojawiła się również dwójka gości specjalnych, którzy w ostatnim czasie są jednymi z najpopularniejszych twórców na polskim YouTube.
Kto pojawił się w nowym odcinku? Tym razem padło na dwóch YouTuberów, o których teraz słyszy się wyjątkowo dużo. Mowa oczywiście o Remigiuszu Maciaszku oraz Kruszwilu. Gimper w bardzo ciekawy sposób przedstawił rozmowę telefoniczną z obydwoma twórcami, których możecie zobaczyć w pierwszych minutach filmu.


Gimper nie mógł lepiej wybrać. Zarówno Rock, jak i Kruszwil to na ten moment osoby posiadające najlepiej rozwijające się kanały. Remigiusz Maciaszek cieszy się z popularności serii "Rock obraża", zyskała w krótkim czasie zyskała ogromną sławę. Więcej na ten temat znajdziecie w naszym artykule. Lord Kruszwil także jest jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci, a wszystko dzięki nietypowym i zarazem prowokującym materiałom. Ta dwójka w połączeniu z Gimperem to naprawdę dobrze prezentujące się trio!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.