Oto najlepsze zwiastuny z targów E3!

Oto najlepsze zwiastuny z targów E3!

Najważniejsza część targów E3 w Los Angeles powoli dobiega końca. Najwyższy czas więc na pierwsze podsumowania, a nie ma chyba lepszego sposobu niż przypomnienie sobie tego, co zostało pokazane najlepiej w inny sposób niż poprzez świeże zwiastuny. Część z nich przyjęła się naprawdę znakomicie co tworzy spore nadzieje na udany tytuł. O których zwiastunach mowa? Które naszym zdaniem są najlepsze?


FIFA 19
Na pierwszy ogień idzie zwiastun najnowszej odsłony najpopularniejszej gry piłkarskiej FIFA. Kolejna część przyniesie za sobą sporą nowość - wyczekiwaną przez wielu graczy licencję na Ligę Mistrzów i Ligę Europy, które jeszcze niedawno należały do PESA. Usprawnione mają zostać również znane nam do tej pory tryby gry (szczególnie te online) i co oczywiste, zostanie poprawiona grafika. Sam zwiastun przyjął się naprawdę świetnie. Na chwilę obecną wyświetlono go już ponad 5 milionów razy.


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.