Najlepsze YouTuberki beauty & lifestyle – marzec 2017

Najlepsze YouTuberki beauty & lifestyle – marzec 2017

Kończy się marzec, a co za tym idzie – czas na podsumowanie popularności kanałów beauty & lifestyle na YouTube. Zerknijcie, które Youtuberki dysponują największą liczbą subskrypcji pod koniec marca. Czy ich obecność w tym rankingu stanowi dla Was zaskoczenie czy spodziewaliście się je tutaj zastać?  1. Red Lipstick Monster – 940 523


Królowa jest tylko jedna i jeśli chodzi o tematykę beauty & lifestyle jest nią niezaprzeczalnie Red Lipstick Monster. Ewa zgromadziła na swoim kanale 940 523 subskrybentów, którzy wiernie obserwują jej kanał, szukając na nim makijażowych inspiracji. Szalone fryzury i nietuzinkowe poczucie humoru sprawiają, że YouTuberka nie musi martwić się o brak nowych widzów. Ewa rozwija się także poza YouTube, biorąc udział w różnych makijażowych ventach. Po internecie wciąż krążą plotki o tym, że RLM tworzy własną linię kosmetyków – może jest w tym jakieś ziarenko prawdy.
  1. Zuzanna Borucka – 921 180


Zuzi również nie trzeba przedstawiać szerszej publiczności, ponieważ jest ona drugą najpopularniejszą YouTuberką z naszego zestawienia – liczba subskrybentów mówi tu sama za siebie. Na jej kanale znajdziecie przede wszystkim vlogi, na których opowiada ona o swoim życiu oraz o innych, dość poważnych tematach. Widzowie kochają ją przede wszystkim za dużą szczyptę ironii, którą okraszone są jej wszystkie filmy – czy Wy też uwielbiacie Zuzię?
  1. StylizacjeTV – 688 331


StylizacjeTV to tylko jeden z kanałów prowadzonych przez Karolinę Gołębiewską – cieszy się on jednak największą popularnością wśród jej widzów. Co możemy zobaczyć na kanale Karoliny? To, co kobiety kochają najbardziej – tutoriale makijażowe, testy kosmetyków, haule zakupowe i nie tylko. Jedno jest pewne: jeśli szukacie makijażowego centrum YouTube, zajrzyjcie na StylizacjeTV, a z pewnością znajdziecie tu coś, co Was zainteresuje!
  1. Agnieszka Grzelak Vlog – 655 615


Choć Agnieszka prowadzi 2 kanały na YouTube, to właśnie jej vlogowa odsłona bardziej przypadła do gustu widzom – świadczy o tym tak ogromna liczba subskrypcji. Aga to kolejna barwna i pozytywnie zakręcona postać z YouTube – kojarzymy ją przede wszystkim z fryzur i makijaży, w których na pierwszy plan wysuwa się intensywny kolor. Widzowie doceniają w niej także humor – widzieliście już jej ostatni filmik nakręcony wraz z RLM? Jego atmosfera pozytywnie naładuje Wasze akumulatory na cały dzień!
  1. Littlemooonster96 – 653 266


Nasze zestawienie zamyka Littlemooonster96, która – choć jest nazywana Królową Snapchata – posiada oszałamiającą liczbę subskrybentów na YouTube. Tematyka jej kanału to przede wszystkim vlogi i relacje z ważnych wydarzeń w życiu Angeliki. Widzieliście już jej ostatni film, w którym opowiada ona o swojej podróży do Chin, którą odbyła w listopadzie? Wiemy, że Littlemooonster96 niedawno odwiedziła Los Angeles (pisaliśmy o tym TUTAJ) – czekamy na relację z tego wyjazdu!