Najczęściej oglądany klip w historii serwisu Twitch. Śmiech dla widza, śmiertelny strach streamera

Najczęściej oglądany klip w historii serwisu Twitch. Śmiech dla widza, śmiertelny strach streamera

To nagranie może rozbawić każdą osobę, która będzie je oglądać, jednak dla samego streamera znajdującego się na nagraniu sytuacja na pewno nie była zabawna. Wszystko stało się przez jego córkę, która chciała jedynie dostać się do prowadzącego transmisję gracza. Wybrała ona niestety dość nieodpowiedni moment. 
JurassicJunkieLive prowadził transmisję z gry Outlast 2. W pewnym momencie jego 2-letnia córka weszła do pokoju w którym prowadził transmisję i przez przypadek przestraszyła swojego ojca, który właśnie zajmował się grą. Streamer nie słyszał wchodzącego do pokoju dziecka i kiedy zobaczył córkę sekundę po kolejnej akcji w grze przestraszył się jeszcze bardziej.

Dla oglądających krótki fragment wygląda śmiesznie i interesująco, ale dla samego streamera doświadczenie to na pewno nie należało do najprzyjemniejszych.


W ciągu kilku dni nagranie oglądane było przez widzów na całym świecie, a w chwili obecnej posiada już ponad 1,7 miliona wyświetleń. Twórca również skorzystał na zabawnym materiale, ponieważ od momentu kiedy stało się ono najczęściej oglądanym klipem w historii serwisu Twitch liczba jego obserwatorów powiększyła się aż o 3 tysiące użytkowników strony.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.