Najciekawsze premiery kwietnia!

Najciekawsze premiery kwietnia!

Kwiecień to okres pełen niespodzianek! Nasze komputery tego miesiąca z pewnością nie odpoczną...


Quantum Break


Gra, która budzi emocje już od początku roku. Jedna z ciekawszych mechanik zatrzymywania czasu dysponuje wspaniałą fabułą i genialną cześcią narracyjną! Jednak czy sam gameplay okaże się równie ciekawy? Krótką recenzję zobaczyć możecie na kanale arhn.eu.
Kona


Gra studia Parabole przywołuje trochę klimat Kholata. Mroźna pora, podróżowanie przez lasy i poszukiwanie zaginionych mieszkańców osady to tylko część jej zalet.
Dark Souls III


Graliście w poprzednie częśći? Jeśli tak i Wam się podobały ta powinna zaliczać się również do Waszych ulubionych! Mroczny klimat, walka ze stworami, przechodzenie bossa godzina po godzinie to charakterystyczne cechy nowej części. Jesteście gotowi? Wrażenia z gry przesyła TVGRYpl!
P.O.L.L.E.N.


To dosyć nietypowa gra przygodowa prezentująca nieco inną historię podboju kosmosu. Autorzy zakładają warunek, że prezydent John F. Kennedy przeżył zamach na swoje życie opierając na tym fakcie dalszą część historii. Jako jeden z astronautów musimy odkryć co stało się z załogą. Gra dostępna będzie również na Oculus Rift! Ciekawa grafika, którą zobaczyć możecie w gameplay'u
 

Star Wars: Battlefront - Zewnętrzne Rubieże


Do ostatnio wydanej gry Star Wars dodanie zostany w kwietniu potężny dodatek. Wprowadzi on 4 nowe mapy oraz dwie postaci (Greedo i Nien Nunb ), dwie nowe bronie oraz dodatkowy tryb. Kondzio Player umieścił na swoim kanale film przedstawiający rozgrywkę jednym z nowych bohaterów! Przekonajcie się czy dodatek jest warty uwagi!
Oczekujecie jakiejś premiery w kwietniu? W co będziecie grać?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.