Oto najchętniej oglądani vlogerzy lutego!

Oto najchętniej oglądani vlogerzy lutego!

Wczoraj analizowaliśmy specjalnie dla Was raport firmy Sotrender w aspekcie kategorii "gry" na polskiej scenie YouTube. Jak jednak wyglądała w minionym miesiącu sytuacja kanałów o tematyce vlogowej? Kogo filmy zostały wyświetlone najwięcej razy, pod którymi z nich zostawiono najwięcej komentarzy? Tego dowiecie się czytając poniższą analizę.


Najwięcej odsłon


W lutym tylko trzy kanały nie awansowały ani nie spadły w rankingu. Zalicza się do nich Ajgor Ignacy, który w drugim miesiącu bieżącego roku niezmiennie plasuje się na pierwszym miejscu - jego filmy zostały obejrzane prawie 4 miliony razy. Na drugiej pozycji Krzysztof Gonciarz, którego materiały odtworzone zostały ok. 3 miliony razy. Podium zamyka Zuzanna Borucka z nieco ponad 3 milionami wyświetleń na koncie. Największy awans zauważalny jest u Kospera, a spadek u Jacka Gadzinowskiego.

1sss

Najwięcej subskrybentów


Tutaj praktycznie bez większych zmian. Kanał Lisie Piekło postanowił wyprzedzić wobecobiektywu spychając go na dziesiąte miejsce. Podobna sytuacja nastąpiła pomiędzy Mamiko oraz profilem Krzysztofa Woźniaka. Weronika plasuje się aktualnie na miejscu trzynastym, a Krzysztof na czternastym.

2sss

Najwięcej aktywności


Kanał Krzysztofa Woźniaka od wielu miesięcy wyraźnie prowadzi i nic nie zapowiada się na to, aby sytuacja w jakikolwiek sposób miała ulec zmianie. Jego widzowie zostawili w lutym pod jego filmami ponad 18 tys. nowych komentarzy. Druga i trzecia pozycja należy także bez zmian do Zuzanny Boruckiej (ok. 8 tys. nowych komentarzy) oraz Krzysztofa Gonciarza (ok. 6 tys. nowych komentarzy). Awans o cztery miejsca zauważyć możemy u Mamiko, Kospera oraz Hejłobuzy. Największy spadek natomiast widoczny jest na kanale Jacka Gadzinowskiego.

3sss

Najczęściej oceniani


Marcin Dubiel awansował z ostatniego miejsca podium na pierwsze z ok. 151 tys. nowych ocen z czego 97% to pozytywne. Na drugiej pozycji bez zmian Ajgor Ignacy z ok. 105 tys. nowych ocen z czego 92% to pozytywne. Spory awans zaliczała także Andżelika Mucha, pod której filmami w lutym zostawiono ponad 87 tys. ocen. Największy skok zauważalny jest także u Kospera, a spadek u Krzysztofa Gonciarza oraz Jacka Gadzinowskiego.

4sss

Najczęściej oglądane wideo vlogera


Najczęściej oglądanym filmem w lutym okazał się materiał Ajgora Ignacego "NAJSTARSZY ZAWÓD ŚWIATA" stworzony wraz z użytkownikiem SexMasterka. Został on obejrzany ponad 1,4 miliony razy. Na drugim miejscu następny klip Ajgora Ignacego - "MOJE NAJGORSZE WALENTYNKI". Podium zamyka wideo Marcina Dubiela - "PRANK NA PLANIE 19+"

5sss

W ciągu najbliższych dni będziemy analizować również pozostałe kategorie, koniecznie polubcie nasz profil na Facebooku, aby być zawsze na bieżąco.

Pełen raport dostępny tutaj.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.