Nadchodzi nowa gra RPG od twórców The Elder Scrolls

Nadchodzi nowa gra RPG od twórców The Elder Scrolls

Część osób odpowiedzialnych za dwie pierwsze części serii gier "The Elder Scolls" ogłosiło, że w produkcji znajduje się "duchowy spadkobierca" cyklu. Możemy więc liczyć na ogromną produkcję RPG.


Chyba nikomu nie trzeba przedstawiać marki "The Elder Scrolls". Obecnie Bethesda rozwija jej szóstą część, o której - niestety - jeszcze tak naprawdę nic nie wiadomo. Jak się jednak okazuje, na horyzoncie jest także nieco inny projekt.

Ted Peterson (osoba odpowiedzialna za pierwsze dwie odsłony serii) poinformowała w jednym z wywiadów, że trwają prace nad produkcją o nazwie "The Wayward Realms". Ma być ona tworzona na podobieństwo "The Elder Scrolls: Arena" oraz "The Elder Scrolls II: Daggerfall", ale z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.Co to oznacza? Przede wszystkim oczekiwać możemy gry RPG cechującej się ogromnym światem, konsekwencjami podejmowanych decyzji oraz wieloma interakcjami z bohaterami niezależnymi. Szczegółów na razie brak.

Warto jednak wspomnieć, że przy projekcie działają także Julian LeFay oraz Vijay Lakshmanm, czyli długoletni pracownicy Bethesdy. Możemy więc oczekiwać naprawdę wyjątkowej gry. Na razie jednak pozostaje oczekiwać na dokładniejsze informacje na jej temat.

 

Co sądzicie o nadchodzącym tytule? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.