Na YouTube powraca jedna z najpopularniejszych serii z Minecraft!

Na YouTube powraca jedna z najpopularniejszych serii z Minecraft!

Na pewno każdy z nas lubi powspominać dawne czasy YouTube'a, kiedy to na scenie królował głównie Minecraft. Od razu przypominamy sobie legendarne serie solo, a także większe projekty multiplayer. Już jutro startuje drugi sezon jednego z nich, a mowa tu o Minecraft Stars.
Minecraft Stars to jedna z największych serii, w której kilkunastu YouTuberów mierzy się przeciwko sobie w znanej każdemu grze. Uczestnicy podzieleni są na cztery drużyny: czerwonych, niebieskich, żółtych i zielonych. Celem każdej z ekip jest uzbieranie jak największej ilości gwiazdek (punktów), które można zdobyć wykonując różne zadania. Sporadycznie organizowane są także specjalne eventy, podczas których można zasilić swoje konto i wyprzedzić przeciwników. Zespół, który zbierze najwięcej "starsów" zyskuje tytuł najlepszej ekipy na serwerze.Seria zadebiutowała ponad trzy lata temu, ciesząc się ogromnym zainteresowaniem. Wówczas zgromadziła największych twórców nagrywających produkcję firmy Mojang, którzy ze wszystkich sił starali się poprowadzić swoją ekipę do zwycięstwa. Wśród nich możemy wyróżnić między innymi: Rezigusz, Multi, Blowek, Mandzio, Stuu, JDabrowsky, iDelti i wielu innych. Niestety po kilku miesiącach seria została zakończona.Już jutro, 15 września o godzinie 17 rusza druga edycja długo wyczekiwanej serii. Podobnie jak na poprzedniej edycji zostanie poprowadzony specjalna transmisja na żywo z otwarcia serwera, a obejrzycie ją tutaj. Zasady są te same - cztery sześcioosobowe drużyny YouTuberów będą rywalizować ze sobą o tytuł najlepszej ekipy. Jednakże administracja serwera nie zaprzecza gościnnych udziałów innych twórców. Nowe zespoły prezentują się następująco:

Drużyna Czerwonych

Drużyna Zielonych

Druzna Żółtych:

Drużyna Niebieskich:

  • Vertez (kapitan)

  • Enzzi

  • Ula Ulaśka

  • CrySis

  • Czoklet

  • SzymeQ


Na oficjalnej stronie Minecraft Stars 2 publikowane będą najważniejsze informacje dotyczące serii. Każdy widz będzie miał wgląd na stan punktowy każdej drużyny. Dodatkowo w specjalnej zakładce publikowane będą najnowsze odcinki z serwera od każdego uczestnika, a także linki do transmisji na żywo. Wszelkie eventy i zmiany ogłaszane będą także na fanpage'u na Facebooku.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.